Trwa ładowanie...
ycipk-6ftbjq

Skoda Citigo Sound: dla melomanów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Citigo Sound: dla melomanów
(zdjęcie producenta)
ycipk-6ftbjq

Skoda przygotowała specjalną wersję modelu Citigo o oznaczeniu „Sound”. Auto powstało z myślą o miłośnikach dobrej muzyki i czystego dźwięku.

Citigo Sound wyposażono w radioodtwarzacz Funky z CD, MP3 i wejściem AUX IN. Za nagłośnienie odpowiada system z czterema głośnikami z przodu, dwoma z tyłu oraz 300-watowym subwooferem.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

ycipk-6ftbjq

Pojazd wyróżnia się też zmienionym designem – niezależnie od koloru nadwozia lusterka zewnętrzne są białe, w tym samym kolorze utrzymano też 14-calowe obręcze APUS. Całości dopełnia oznaczenie „SOUND” na szybach bocznych. Wnętrze posiada dedykowaną tapicerkę ze znakami na oparciach przednich foteli, biały panel deski rozdzielczej oraz elementy w kolorze chromu (wewnętrzne klamki, ramka wokół wylotów nawiewu powietrza, panelu radioodtwarzacza, panelu klimatyzacji oraz wokół zegarów). Biała jest też skórzana, trójramienna kierownica.

Skoda Citigo Sound dostępna jest w wersji 3- i 5-drzwiowej z silnikami 1,0 MPI (60 lub 75 KM). Do wyboru jest skrzynia manualna lub automatyczna, oferta przewiduje kolory nadwozia jak w przypadku standardowej wersji Citigo.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

ycipk-6ftbjq

Sprawdź cenę wybranego modelu Skody!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-6ftbjq

ycipk-6ftbjq
ycipk-6ftbjq