Trwa ładowanie...
d4iv7rb

Rewolucyjny system taksówek

Share
Rewolucyjny system taksówek
Źródło: zdjęcie producenta
d4iv7rb

Na ulicach Warszawy pojawiły się nowe taksówki EcoCar. Będzie to jeden z najbardziej rewolucyjnych tego typu systemów przewozowych jakie istnieją.

Aby móc korzystać z tego systemu należy najpierw zainstalować odpowiednią aplikację na swoim telefonie. Po naciśnięciu w niej odpowiedniego przycisku zostanie automatycznie zlokalizowany telefon i taksówka podjedzie w to miejsce. W trakcie dojazdu do klienta zarówno kierowca, jak i klient widzą się nawzajem na mapie. Zamawianie taksówki odbywa się całkowicie automatycznie.

Aplikacja pozwala nam również całkowicie spersonalizować swój profil użytkownika, dzięki czemu po wejściu do taksówki zostaniemy imiennie powitani, zostaną uruchomione nasze ulubione utwory muzyczne czy włączy się nasz ulubiony program telewizyjny. Ponadto klient ma dostęp do WiFi, przeglądarki internetowej, radia, telewizji cyfrowej.

d4iv7rb

Po zakończeniu kursu klient ma możliwość wyboru wielu sposobów płatności, takich jak karty płatnicze, portmonetka elektroniczna, prepaid, czy płatności flotowe. Zrezygnowano całkowicie z papierowych voucherów za przejazd. Zastąpiły je fotokody generowane przez korporację, a następnie przesyłane bezpośrednio na smartfona. W niedługim czasie aplikacja ma pozwolić także na zakup biletów do kina, czy teatru bezpośrednio w taksówce EcoCar System.

Cały system ukierunkowany jest na najwyższy komfort klienta. Dzięki całkowitej jego automatyzacji oczekiwanie na taksówkę znacznie się skraca, gdyż system wybiera taki pojazd który jest w stanie zapewnić klientowi najkrótszy czas oczekiwania. Jest to obliczane na podstawie wielu czynników: odległości od klienta, ilości skrzyżowań na których kierowca musi się zatrzymać czy korków i utrudnień jakie mogą występować na drodze.

Znajdź alternatywę dla taksówek w swoim mieście!

d4iv7rb

Podziel się opinią

Share
d4iv7rb
d4iv7rb
Więcej tematów