Trwa ładowanie...

Potwierdzono - będzie SUV Lamborghini

Potwierdzono - będzie SUV LamborghiniŹródło: zdjęcie producenta
d3mjm3j
d3mjm3j

Tocząca się od pewnego czasu dyskusja na temat SUV-a Lamborghini została ostatecznie zakończona przez jednego z menedżerów Audi, który potwierdził, iż trwają właśnie prace nad tym modelem.

Stało się - Lamborghini poszerzy swoją linię modelową o SUV-a. Gorące dyskusje toczące się od kilku dni na forach internetowych i portalach zakończyła wypowiedź jednego z menedżerów Audi, siostrzanej marki Lamborghini. Autonews opublikowało krótką wypowiedź, która potwierdza, iż wszystkie spekulacje z ostatnich dni są jak najbardziej poprawne.

Lamborghini pokaże swój nowy model w kwietniu 2012 na targach w Pekinie. Auto będzie miało około 5 metrów długości, a jego sylwetka z opadającą linią dachu, przypominać będzie BMW X6. Na tym podobieństwa do niemieckiej konkurencją kończą się - stylistyka SUV-a z bykiem na masce czerpie garściami z Aventadora. Podstawę konstrukcji stanowi płyta VW MLP (Modular Longitudinal Platform), z której będzie korzystała również kolejna edycja Cayenne, Touarega i Q7. Moc, jak na Lamborghini przystało, dostarczy najprawdopodobniej jednostka V10 o pojemności 5,2 l i mocy ok. 580 KM.

(źródło: mototarget.pl)

d3mjm3j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mjm3j
Więcej tematów