Trwa ładowanie...
Pijany kierowca uciekał przed policją
Policja

Pijany kierowca uciekał przed policją

Share
d1u8frd

Policjanci na jednej z ulic Kielc zatrzymali 33 - letniego mężczyznę, który kierował autem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie ignorował znaki i omijał wysepki na jezdni z lewej strony. Przy tym jego prędkość sięgała niemal 100 km/h. Policyjna kamera, umieszczona w radiowozie, zarejestrowała brawurową jazdę mieszkańca Kielc.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy na ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Kilka minut po godzinie 1:00 w nocy, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, pełniący nocną służbę, zauważyli peugeota z angielskimi numerami rejestracyjnymi. Ich uwagę zwrócił styl jazdy kierującego pojazdem.

d1u8frd

Mężczyzna jadąc samochodem w pewnym momencie przekroczył oś jezdni, przekraczając podwójną ciągłą linię, przejechał po przejściu dla pieszych po lewej stronie azylu znajdującego na drodze, pokonując jednocześnie skrzyżowanie z ulicą Chrobrego, pasem służącym do przeciwległego kierunku jazdy.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera wideorejestratora, będąca na wyposażeniu radiowozu.

33 - letni kielczanin, wykonując niedozwolone manewry na drodze, przekroczył przy tym dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, jadąc z prędkością dochodzącą do 100 km/h.
Policjanci zatrzymali kierowcę Peugeota do kontroli. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec Kielc jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Przewoził również pasażerów bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy, a teraz jego sprawa trafi do sądu.

tb/

d1u8frd

Podziel się opinią

Share
d1u8frd
d1u8frd
Więcej tematów