Trwa ładowanie...

Pakowny, jak szafa

Share
Pakowny, jak szafa
d17yvkj

Nowy model kompaktowego samochodu dostawczego Nissan NV200 będzie miał najefektywniej wykorzystaną przestrzeń ładunkową w tym segmencie pojazdów – przynajmniej w chwili rozpoczęcia sprzedaży w 2009 r.

(fot. Nissan)
Źródło: (fot. Nissan)

Inżynierom Nissana udało się połączyć ogromną przestrzeń ładunkową (NV200 może przewieźć do 4,1 m3 ładunku) z wymiarami zewnętrznymi kompaktowego furgonu. Imponująca przestrzeń ładunkowa NV200 została także optymalnie zagospodarowana. Przemyślany układ podłogi pozwala zmieścić standardową europaletę między tylnymi nadkolami.

d17yvkj

- "NV200 to najważniejszy produkt, który zadecyduje o przyszłym sukcesie Nissana w segmencie pojazdów dostawczych” - powiedział Andy Palmer, Wiceprezes Działu Pojazdów Dostawczych Nissan. „Ten samochód pozwoli nam wejść na najważniejsze rynki z innowacyjną propozycją, spełniającą dotychczas niezaspokojone potrzeby klientów. NV200 to wręcz nowy segment w grupie małych furgonów” - dodał Palmer.

(fot. Nissan)
Źródło: (fot. Nissan)

NV200 pojawi się na rynku japońskim w pierwszej połowie 2009 r., a do Europy trafi w drugiej połowie przyszłego roku. Potem samochód będzie dostępny także w Chinach i na innych rynkach. Aby zagwarantować sprawny przebieg premiery NV200 i kolejnych produktów Dział Pojazdów Dostawczych Nissan wzmocnił sieć sprzedaży, serwisu i obsługi posprzedażnej.

* WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII * W ramach strategii Pro-Shop Nissan przygotował na całym świecie specjalne placówki, odpowiedzialne za sprzedaż i pełną obsługę posprzedażną pojazdów dostawczych tej marki. W Japonii Nissan wytypował ponad 230 placówek zajmujących się sprzedażą i serwisem pojazdów dostawczych. W Europie sieć sprzedaży i obsługi pojazdów dostawczych liczy obecnie ponad 570 punktów. Pro-Shop to wyspecjalizowani sprzedawcy i pracownicy zajmujący się naprawą i obsługą posprzedażną dla firm.

Źródło: Nissan

d17yvkj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17yvkj
d17yvkj
Więcej tematów