Trwa ładowanie...
dub8hx3

Nowe stacje Lotos przy trasie S7

Share
Nowe stacje Lotos przy trasie S7
Źródło: Materiały prasowe
dub8hx3

W ostatnich dniach przy trasie S7 pojawiły się dwie nowe stacje autostradowe Lotos. Znajdują się one w Koszwałach k. Gdańska i Suchedniowie k. Skarżyska-Kamiennej.

Stacje działają w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych, oferując nowoczesne i bogate wyposażenie, parkingi, toalety z prysznicami, sklep z gastronomią oraz obsługę kart Lotos Biznes. Sieć ma już 13 obiektów autostradowych działających przy A1, A2, A4, A6 oraz ekspresowych S3 i S7. Kolejne MOP-y powstaną przy A2 (Brwinów-obustronny), A4 (Rudka) i A1 (Krzyżanów i Rowień).

Z dniem 31 grudnia 2013 r. kończy się okres przejściowy na dostosowanie stacji paliw do wymogów określonych w rozporządzeniach, wydanych przez ministerstwo gospodarki. Oznacza to, że stacje użytkowane lub wybudowane przed 2006 r. należy wyposażyć w tzw. zbiorniki dwupłaszczowe, urządzenia do pomiaru i monitorowania stanu magazynowanych paliw oraz urządzenia do sygnalizacji wycieku produktów naftowych. - Jesteśmy w pełni przygotowani na te zmiany, wszystkie nasze placówki będą spełniać stosowne wymagania środowiskowe - powiedział Jan Michalak z Lotosu.

Aktualnie w sieci gdańskiej firmy funkcjonuje 427 stacji.

Źródło: Lotos

ll/moto.wp.pl

Wygraj paliwo o wartości 3.000 zł! Kliknij i weź udział w konkursie

dub8hx3

Podziel się opinią

Share
dub8hx3
dub8hx3
Więcej tematów