Qaqwqwrqw

Nissan e-NV200 jako samochód imprezowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nissan e-NV200 jako samochód imprezowy
(zdjęcie producenta)
Qaqwqwrqw

Nissan stworzył „imprezową” wersję modelu e-NV200. Pojawiły się w nim takie elementy, jak kula dyskotekowa czy specjalny system audio.

Wspomniana kula posiada panele słoneczne, które zamieniają światło dzienne na energię do zasilania wyposażenia pojazdu. W PART e-VANie znaleźć można także systemu audio oraz rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki pierwszemu można zorganizować „cichą dyskotekę”, której uczestnicy bawią się w słuchawkach na uszach, zaś drugi pozwala zrobić zdjęcie w własnej wirtualnej imprezy. Auto wyposażono też w oświetloną diodami podłogę do tańca z tyłu samochodu, lodówkę na napoje i podświetlaną wiatę o wysokości 6 metrów.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

Qaqwqwrqw
(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Prezentacja pojazdu odbyła się przy okazji rozegranego ostatnio finału UEFA Champions League na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Przedstawiciele Nissana podkreślają, że egzemplarz tego elektrycznego vana ma pokazać zalety innowacyjności oraz szerokie możliwości indywidualizacji.

Po berlińskim debiucie PART e-VAN uda się w trasę po całej Europie. Następny przystanek zaplanowano w Le Mans, podczas 24-godzinnego wyścigu długodystansowego.

Źródło: Nissan

Qaqwqwrqw

ll/moto.wp.pl

Najnowsze ogłoszenia motoryzacyjne. Sprawdź cenę wybranego modelu Nissana >>

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw