Trwa ładowanie...
d28bfow

Jaki skuter kupić?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jaki skuter kupić?
(PAP/Michał Walczak)
d28bfow

Skuter to bardzo praktyczny środek transportu w mieście. Możliwość omijania samochodów stojących w korkach, stosunkowo niewielka cena i fakt, że pojazdy o pojemności 125 cm3 można prowadzić z prawem jazdy kat. B, zachęcają coraz więcej osób, aby przesiąść się na jednoślad. Jak wybrać dobry model?

- Przede wszystkim musi być odpowiedniej wielkości, co zapewni wygodę i bezpieczeństwo podróży – tłumaczy Rafał Wiśniewski ze Scooter Racer. Radzi też, aby zdecydować się na markowy produkt, gdyż tanie „supermarketowe” skutery to najgorsze chińskie modele. Nie dość, że szybko się psują, to jeszcze później jest problem z dostępnością części zamiennych. Jeśli mamy ograniczony budżet, to już lepszą opcją jest zakup używanego egzemplarza.

d28bfow

- Wybór jest spory, a w przypadku modelu o pojemności do 125 cm3 już kilkanaście tysięcy złotych wystarczy na zakup skutera jednej z uznanych marek – mówi Szymon Dziawer z „Motogen.pl”. Bardziej oszczędnym, którzy koniecznie chcą kupić nowy jednoślad, radzi poczytanie opinie o nawet o ponad połowę tańszych modelach. Również wśród nich można znaleźć skutery warte uwagi.

sj, moto.wp.pl

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d28bfow

Podziel się opinią

Share

d28bfow

d28bfow