Trwa ładowanie...
d2cr0pz

Ewa Chodakowska przesiada się do nowego Smarta

d2cr0pz
d2cr0pz

Najpopularniejsza polska trenerka fitness i trenerka personalna – Ewa Chodakowska – przesiadła się do nowego Smarta fortwo.

Chodakowska już wcześniej jeździła pojazdem tej marki, tyle że poprzedniej generacji. - Do Smarta nie musiałam się przekonywać, chociaż nie sądziłam, że przy tych wymiarach z auta można coś jeszcze "wycisnąć". Tymczasem nowa wersja jest po prostu dojrzalsza, tak samo zwinna i dynamiczna a jednocześnie wygodniejsza - powiedziała.

Trenerka podkreśla zalety systemu multimedialnego z Bluetooth. - Od razu go polubiłam. Żadnych kabli, ekran jest tuż pod ręką. Użyteczny jest schowek w tylnej klapie, gdzie mogę trzymać drobny sprzęt. Właśnie za takie detale i design lubię Smarta. Ma po prostu pogodną naturę - usłyszeliśmy od Chodakowskiej.

Smart fortwo zachował długość (269 cm) i zwrotność (średnica zawracania 6,95 m) poprzednika, ale ma o 6 cm szersze nadwozie (166 cm). Konstruktorzy zastosowali nowe zawieszenie oraz znane z większych aut systemy bezpieczeństwa. Na życzenie montowana jest 6-biegowa skrzynia dwusprzęgłowa.

Źródło: Mercedes-Benz

ll/moto.wp.pl

d2cr0pz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cr0pz
Więcej tematów