Trwa ładowanie...

Audi A8 w ekskluzywnej wersji

Share
Audi A8 w ekskluzywnej wersji
Źródło: zdjęcie producenta
d1swjf8

Audi zaprezentowało specjalną, krótką serię modelu A8 L o oznaczeniu "exclusive concept". Pojazd charakteryzuje się luksusowym wyposażeniem, m. in. pokryciami skórzanymi od Poltrona Frau.

Skóra anilinowa w kolorze Agatha cognac jest wyjątkowo miękka i posiada naturalny wygląd. Warto zaznaczyć, że jej dostawca jest jednym z najsłynniejszych producentów mebli z Włoch. Centralną część siedzeń zdobi stebnowanie o kształcie diamentów.

Inkrustracje wykonano z drewna oliwkowego w szaro-brązowym kolorze. Ich odcień harmonizuje z granitowo-szarymi lamówkami, szwami i elementami dekoracyjnymi siedzeń. Ten sam granitowo-szary odcień widoczny jest na pokrytej skórą Fainnappa kierownicy, na tapicerce górnej części drzwi oraz na górnej części deski rozdzielczej. Podsufitkę wykonani ze śnieżnobiałego materiału Alcantara, tylną półkę pokryto tym samym materiałem w kolorze koniakowym, zaś dywaniki są szare.

Produkcja modelu A8 L exclusive concept odbywać się będzie w zakładach quattro GmbH w Neckarsulm. Ograniczona do 50 egzemplarzy seria zacznie zjeżdżać z taśm montażowych w marcu 2014 r. Na listwach progowych każdego auta wybite zostanie specjalne logo.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

d1swjf8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1swjf8
d1swjf8
Więcej tematów