Trwa ładowanie...
d4769hm
d4769hm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Wiadomości

Więcej celników na przejściach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4769hm

Na przejściu granicznym z Ukrainą w Korczowej (Podkarpackie) w piątek na dzienną zmianę stawiło się w 18 celników, w tym 10 z uprawnieniami do odprawy tirów, w Medyce - 14, z których czterech odprawia tiry. Kolejka ciężarówek w Korczowej ma 11 kilometrów, a w Medyce - ok. 3 km.

"Na przejściu w Medyce oprócz wspomnianej obsady dodatkowo prace podjęło czterech celników, którzy na co dzień pracują w innych izbach celnych"- powiedziała PAP rzeczniczka Izby Celnej w Przemyślu Małgorzata Eisenberger-Blacharska.

W nocy z Polski na Ukrainę w Korczowej odprawiono 182 tiry, w Medyce - 43. Natomiast do naszego kraju wjechało 164 tiry w Korczowej i 60 w Medyce.

"W piątek rano w 11-kilometrowej kolejce w Korczowej na odprawę czeka 550 tirów. Z kolei w Medyce, gdzie kolejka liczy ok. 3 kilometrów, czeka ich 130" - dodała rzeczniczka.(PAP)

d4769hm

Podziel się opinią

Share

d4769hm

d4769hm