Qaqwqwrqw

W podróż dookoła świata z Goodyearem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W podróż dookoła świata z Goodyearem
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Goodyear startuje z nową akcją „My Feel Good Place”, w której internauci z całego świata mogą publikować zdjęcia swoich ulubionych miejsc. Kampania jest połączona z konkursem, w którym nagrodą główną jest bilet lotniczy dookoła świata.

W ramach akcji uruchomiono specjalną platformę, na której będą zbierane zdjęcia uczestników. W projekcie może wziąć udział każdy. Jego zasady są proste – wystarczy opublikować na Instagramie fotografie ulubionych, inspirujących miejsc z całego świata i oznaczyć je hashtagiem #MyFeelGoodPlace. Zdjęcia będą automatycznie umieszczane na interaktywnej mapie. Platformę można znaleźć TUTAJ.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Prosty gest może okazać się początkiem wspaniałej przygody, bowiem dzieląc się zdjęciem internauci biorą udział w konkursie. Do wygrania są dwa bilety lotnicze na podróż dookoła świata. Dzięki tej nagrodzie szczęśliwcy będą mogli odnaleźć kolejne zakątki świata, w których czują się naprawdę dobrze.

Qaqwqwrqw

Kampania My Feel Good Place powstała w nawiązaniu do flagowego hasła Goodyeara – Made to Feel Good. Marka rozszerza bowiem swoją misję, by nie tylko zapewniajć wygodną i bezpieczną podróż, ale także dostarczać inspirujące, a może nawet zmieniające życie doświadczenia.

Źródło: Goodyear

ll/moto.wp.pl

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw