Trwa ładowanie...
d2rvwlu
d2rvwlu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Wiadomości

W Bobrownikach kolejka 70 tirów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2rvwlu

Na polsko-białoruskim przejściu granicznym w Kuźnicy (Podlaskie) odprawy zarówno przy wyjeździe, jak i wjeździe do kraju odbywają się w piątek na bieżąco. W sąsiednich Bobrownikach na wjazd na Białoruś oczekuje ok. 70 samochodów.

Takie informacje przekazał PAP rzecznik podlaskich celników Maciej Fiłończuk.

Na dziennej zmianie na obu przejściach stawiło się po ok. 80 proc. wymaganej obsady celników. W nocy celnicy pracujący w Kuźnicy odprawili 176 ciężarówek czekających na wyjazd z kraju, natomiast w Bobrownikach - 213. (PAP)

d2rvwlu

Podziel się opinią

Share

d2rvwlu

d2rvwlu