Trwa ładowanie...
dzx2hu8

Usterka pasów w Chevroletach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Usterka pasów w Chevroletach
dzx2hu8

Chevrolet powiadomił, że samochody marki Chevrolet Cruze RM 2011, mogą powodować zagrożenia dla użytkowników. Problem dotyczy niesprawnych pasów bezpieczeństwa.

Przedsiębiorca poinformował, że w niektórych samochodach Chevrolet Cruze RM 2011, wyprodukowanych między 14 listopada 2010 r. a 12 stycznia 2011 r. w Korei, mogła nie zostać zamontowana nakrętka na tylnym, środkowym elemencie mocującym kotwiczenie i sprzączkę pasa bezpieczeństwa. W przypadku braku nakrętki mocującej, może dojść, do wysunięcia elementu kotwiczącego, bezpośrednio wpływając na działanie pasa bezpieczeństwa.

Chevrolet nie posiada żadnych informacji na temat jakichkolwiek zaistniałych wypadków, będących skutkiem uszkodzenia, o którym mowa powyżej. Łącznie na terenie kraju sprzedano 80 szt. tego modelu.

dzx2hu8

O uszkodzeniach jakie mogą występować w samochodach autoryzowane serwisy listami poleconymi zawiadomią klientów, którzy kupili samochody objęte kampanią. Ponadto klienci, którzy zakupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani do złożenia wizyty w autoryzowanym serwisie w celu sprawdzenia czy w ich samochodzie występuje ww. wada. W przypadku stwierdzenia braku nakrętki autoryzowany serwis obowiązany jest do bezpłatnego usunięcia usterki poprzez zamontowanie nakrętki.

sj

dzx2hu8

Podziel się opinią

Share

dzx2hu8

dzx2hu8