Trwa ładowanie...
Uciekał przed policją przez 2 powiaty. Grozi mu do 5 lat więzienia

Uciekał przed policją przez 2 powiaty. Grozi mu do 5 lat więzienia

Policjanci z podkarpackiej grupy Speed zatrzymali 37-letniego motocyklistę, który zignorował sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Kilkunastominutowy pościg zakończył się sukcesem mundurowych. Mężczyzna trafi teraz przed sąd.
Share
dbd6loe

W niedzielę 1.11.2020 roku radiowóz patrolujący obwodnicę Jarosławia został wyprzedzony przez motocyklistę, który przekroczył podwójną linię ciągłą. W związku z tym policjanci postanowili zatrzymać jadącego jednośladem. Mężczyzna zignorował jednak sygnały świetlne i zaczął przyspieszać.

Podczas ucieczki wielokrotnie przekroczył prędkość, jadąc nawet 182 km/h na ograniczeniu do 90. Jakby tego było mało, kierujący wielokrotnie zwalniał, sugerując policjantom, że chce się zatrzymać, a następnie znów gwałtownie przyspieszał. Ominął też jedną z blokad zastawionych przez policjantów z lubaczowskiej drogówki, wezwanych na pomoc przez grupę Speed.

dbd6loe

W końcu jednak udało się zatrzymać szybkiego motocyklistę. Okazał się nim 37-latek z powiatu lubaczowskiego. Był trzeźwy, ale nie miał dokumentów do motocykla. Jak się okazało, zostały one zatrzymane w związku z zagrożeniem bezpieczeństwa. Mężczyzna trafił do aresztu. Za popełnione wykroczenia i ucieczkę przez policją odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbd6loe

Podziel się opinią

Share
dbd6loe
dbd6loe
Więcej tematów