Trwa ładowanie...
d1q1mjj

Tomasz Ossoliński projektuje dla Skody

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Ossoliński projektuje dla Skody
(Materiały prasowe)
d1q1mjj

Już niebawem wnętrze odmienionej Skody Superb zaprezentuje swoje oblicze autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Projektant znany jest z linii garniturów sygnowanych jego nazwiskiem.

Ossoliński stworzył swoją pierwszą kolekcję w wieku 16 lat, a jako 18-latek został głównym projektantem w dużych zakładach odzieżowych. Doświadczenia te pozwoliły na stworzenie przez niego własnej marki. Projekty Ossolińskiego wielokrotnie pojawiały się na czerwonym dywanie, w tym na gali oscarowej.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

 (fot. Materiały prasowe)

- Autorski projekt wnętrza samochodu to dla mnie zupełnie nowe, ale zarazem bardzo inspirujące wyzwanie. W świecie zdominowanym przez masowość ludzie poszukują rzeczy zindywidualizowanych, wyjątkowych. Moje wnętrze Superba będzie odpowiedzią na te potrzeby. Połączy funkcjonalność z luksusowym stylem, doskonałymi materiałami i perfekcją wykonania charakterystyczną dla garniturów szytych na miarę - mówi Tomasz Ossoliński.

d1q1mjj

Kształt nowej Skody Superb ma być zapowiedzią stylistyki wszystkich samochodów marki. Jej nabywcy będą mogli się cieszyć wieloma nowymi technologiami i systemami multimedialnymi. W ofercie pojawią się cztery warianty wykończenia i wyposażenia.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

d1q1mjj

Podziel się opinią

Share

d1q1mjj

d1q1mjj