Trwa ładowanie...

Tomasz Ossoliński projektuje dla Skody

Share
Tomasz Ossoliński projektuje dla Skody
Źródło: Materiały prasowe
dlmk1on

Już niebawem wnętrze odmienionej Skody Superb zaprezentuje swoje oblicze autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Projektant znany jest z linii garniturów sygnowanych jego nazwiskiem.

Ossoliński stworzył swoją pierwszą kolekcję w wieku 16 lat, a jako 18-latek został głównym projektantem w dużych zakładach odzieżowych. Doświadczenia te pozwoliły na stworzenie przez niego własnej marki. Projekty Ossolińskiego wielokrotnie pojawiały się na czerwonym dywanie, w tym na gali oscarowej.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

 (fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

- Autorski projekt wnętrza samochodu to dla mnie zupełnie nowe, ale zarazem bardzo inspirujące wyzwanie. W świecie zdominowanym przez masowość ludzie poszukują rzeczy zindywidualizowanych, wyjątkowych. Moje wnętrze Superba będzie odpowiedzią na te potrzeby. Połączy funkcjonalność z luksusowym stylem, doskonałymi materiałami i perfekcją wykonania charakterystyczną dla garniturów szytych na miarę - mówi Tomasz Ossoliński.

dlmk1on

Kształt nowej Skody Superb ma być zapowiedzią stylistyki wszystkich samochodów marki. Jej nabywcy będą mogli się cieszyć wieloma nowymi technologiami i systemami multimedialnymi. W ofercie pojawią się cztery warianty wykończenia i wyposażenia.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

dlmk1on

Podziel się opinią

Share
dlmk1on
dlmk1on
Więcej tematów