Trwa ładowanie...
15-07-2014 09:39

Subaru do serwisu

Share
Subaru do serwisuŹródło: zdjęcie producenta
d43qzxh

Japońskie samochody uchodzą za bezawaryjne. Nawe Azjatom zdarzają się jednak wpadki. Tym razem dotyczą one modeli marki Subaru.

Niektóre samochody marki Subaru: Legacy i Outback (wyprodukowane w latach 2004-2009), Impreza – poza WRX/STI (wyprodukowane w latach 2008-2011), Impreza WRX/STI (wyprodukowane w latach 2008-2014), Forester (wyprodukowane w latach 2009-2013), mogą nie być bezpieczne dla użytkowników.

Poinformowano, że w ww. modelach pojazdów występuje możliwość korozji łącznika oraz odcinków przewodów hamulcowych. W skrajnych przypadkach może dojść do zmniejszenia skuteczności hamowania pojazdu.

d43qzxh

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest łącznie 7 099 sztuk pojazdów. Lista numerów VIN samochodów objętych kampanią została opublikowana na stronie internetowej UOKiK-u.

Przedsiębiorca zadeklarował, że do właścicieli pojazdów, których dane posiada, zostaną wysłane stosowne powiadomienia. Pojazdy pochodzące z importu prywatnego zostaną poddane kontroli w ASO Subaru przy pierwszej nadarzającej się okazji. Na stronie internetowej firmy zostanie umieszczona informacja o kampanii oraz wyszukiwarka numerów VIN pojazdów, które jej podlegają.

tb, moto.wp.pl

d43qzxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43qzxh
d43qzxh
Więcej tematów