Trwa ładowanie...
ycipk-2u2slp

"Stop-cham": brawurowa akcja w Rosji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Stop-cham": brawurowa akcja w Rosji
(dailymotion.com)
ycipk-2u2slp

Niepoprawnie parkujący kierowcy to zmora większości miast na świecie. Lenistwo, brak kultury i nadmierny pośpiech powodują, że często widzimy samochód blokujący inny lub zajmujący dwa miejsca parkingowe. W Rosji protest przeciw takim kierowcom może okazać się śmiertelnie niebezpieczny.

Rosyjska grupa aktywistów o wiele mówiącej nazwie "Stop-cham" zwraca uwagę moskiewskim kierowcom, którzy niepoprawnie parkują. Jeśli ktoś nie chce przestawić auta to na jego szybie pojawia się wielka naklejka informująca o niekulturalnym zachowaniu zasiadającego z kółkiem. Jednak w Rosji nawet takie społeczne akcje mogą okazać się wyjątkowo niebezpieczne.

Kierowcy srebrnej Toyoty Camry nie spodobało się, że ktoś w tak dobitny sposób chce mu zwrócić uwagę. Wiele się nie zastanawiając zaatakował aktywistów wyciągając pistolet.

ycipk-2u2slp

Również w Polsce podobne akcje zyskują popularność. Przykładem może być popularny w internecie rysunek penisa opatrzony uwagą, które nie może być tutaj zacytowana. Aby uniknąć takiej niemiłej niespodzianki na szybie samochodu wystarczy odpowiednio zaparkować.

sj

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2u2slp

ycipk-2u2slp
ycipk-2u2slp