Trwa ładowanie...
d1s3wc6

Skorpion na Dakarze

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skorpion na Dakarze
(zdjęcie producenta)
d1s3wc6

*Rudolf Schenker, założyciel i gitarzysta niemieckiego zespołu "The Scorpions", w niecodzienny sposób, podczas Rajdu Dakar testował Amaroka - nowy model Volkswagena. *

 (fot. zdjęcie producenta)
((fot. zdjęcie producenta))

Jazdę rozpoczął w niedzielę rano z Antofagasta i po trzech dniach dotarł do chilijskiej stolicy Santiago de Chile. W nowym pickupie Volkswagena, muzyk pokonał łącznie 1.500 kilometrów.
- _ Niewiarygodne, co potrafi Amarok _ - mówił po przejechaniu trasy Schenker. - _ Jechałem w poprzek przez pustynię, to niesamowite przeżycie. Obojętnie, czy góry, czy wydmy, Amarok bez problemu stawiał czoła każdemu wyzwaniu. _

d1s3wc6

* TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O AMAROKU * W sobotni wieczór w obozie w Antofagasta, podczas dnia odpoczynku w zmaganiach kierowców biorących udział w Dakarze, muzyk spontanicznie zagrał na gitarze utwór "Rock You Like a Hurricane" stojąc na skrzyni ładunkowej Amaroka. Sprawił tym prawdziwą niespodziankę wszystkim słuchającym.

Volkswagen Samochody Użytkowe, jako oficjalny dostawca samochodów funkcyjnych na Rajd Dakar, udostępnia organizatorom łącznie 35 Amaroków oraz kilka innych pojazdów, m.in. Multivany w wersji PanAmericana.

d1s3wc6

Podziel się opinią

Share
d1s3wc6
d1s3wc6