Trwa ładowanie...
d4gv5ap

Skoda w służbie policji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda w służbie policji
(Materiały prasowe)
d4gv5ap

Od początku istnienia projektów Skoda Auto Lab i Skoda Auto Szkoła z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznej jazdy samochodem zostało przeszkolonych łącznie ponad 100 000 osób. Teraz dołączyli do tej grupy funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Funkcjonariusze szkolili się dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu odbyli oni warsztaty w Skoda Auto Lab, podczas które zostały poruszone istotne dla policjantów kwestie - zasady bezpieczeństwa biernego i czynnego (nowoczesne systemy bezpieczeństwa), człowiek jako czynnik wpływający na bezpieczeństwo ruchu drogowego (czas reakcji, trzeźwość, widoczność na drodze) czy zabezpieczenie przewożonego sprzętu i luźnych przedmiotów w aucie.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Kolejnym etapem było szkolenie praktyczne w ośrodku doskonalenia techniki jazdy, gdzie mundurowi mieli okazję pod okiem trenerów Skoda Auto Szkoła przećwiczyć tak istotne w ich codziennej pracy elementy, jak hamowanie awaryjne czy omijanie przeszkody na przyczepnej oraz śliskiej nawierzchni.

d4gv5ap

Dzięki tego typu działaniom Skoda Auto Szkoła wpisuje się w Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

d4gv5ap

Podziel się opinią

Share

d4gv5ap

d4gv5ap