Trwa ładowanie...

Skoda w służbie policji

Skoda w służbie policjiŹródło: Materiały prasowe
d3cmbyb
d3cmbyb

Od początku istnienia projektów Skoda Auto Lab i Skoda Auto Szkoła z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznej jazdy samochodem zostało przeszkolonych łącznie ponad 100 000 osób. Teraz dołączyli do tej grupy funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Funkcjonariusze szkolili się dwuetapowo. W ramach pierwszego etapu odbyli oni warsztaty w Skoda Auto Lab, podczas które zostały poruszone istotne dla policjantów kwestie - zasady bezpieczeństwa biernego i czynnego (nowoczesne systemy bezpieczeństwa), człowiek jako czynnik wpływający na bezpieczeństwo ruchu drogowego (czas reakcji, trzeźwość, widoczność na drodze) czy zabezpieczenie przewożonego sprzętu i luźnych przedmiotów w aucie.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Kolejnym etapem było szkolenie praktyczne w ośrodku doskonalenia techniki jazdy, gdzie mundurowi mieli okazję pod okiem trenerów Skoda Auto Szkoła przećwiczyć tak istotne w ich codziennej pracy elementy, jak hamowanie awaryjne czy omijanie przeszkody na przyczepnej oraz śliskiej nawierzchni.

d3cmbyb

Dzięki tego typu działaniom Skoda Auto Szkoła wpisuje się w Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

d3cmbyb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cmbyb
Więcej tematów