Trwa ładowanie...
d1sjucs

Rajd Dakar: sprzęt gotowy do startu

Share
d1sjucs

W Sylwestra i w Nowy Rok w centrum wystawowym La Rural w Buenos Aires zawodnicy Orlen Teamu dokonali odprawy administracyjnej i odbioru technicznego sprzętu. Motocykle KTM i samochód serwisowy badania przeszły bez żadnych problemów.

W Dakar Village kilka tysięcy kibiców podziwiało największe gwiazdy Rajdu - Carlosa Sainza, Giniela de Villiersa, Robby'ego Gordona, Marca Comę, Cyrila Despresa, Luca Alphanda i Stephane Peterhansela. Polacy takim zainteresowaniem kibiców jeszcze się nie cieszyli.

"Bardzo szybko przeszliśmy odbiór techniczny. Tutaj wszystko jest zorganizowane perfekcyjnie, nie czekaliśmy długo. Teraz zapoznamy się z dokumentami, jakie otrzymaliśmy od organizatora. W sobotę 3 stycznia budzimy się o czwartej rano i startujemy. Ja wyruszam na trasę kilka minut po godzinie piątej, nie mam pojęcia o której dojadę, bo jeszcze nie studiowałem mapy" - powiedział Jacek Czachor.

"Nasze motocykle spełniły wszystkie wymogi organizatora dotyczące m.in. głośności, odpowiedniego zamontowania nawigacji, teraz wprowadziliśmy je do parku zamkniętego, będą na nas czekały do soboty, odbieramy je rano z parku i ruszamy na trasę rajdu. Już bym chciał tam być" - dodał Jakub Przygoński.

d1sjucs

Podziel się opinią

Share
d1sjucs
d1sjucs
Więcej tematów