Trwa ładowanie...
d1q1mjj

Poznaliśmy oblicze nowej Astry

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaliśmy oblicze nowej Astry
(zdjęcie producenta)
d1q1mjj

W ciągu najbliższych kilku miesięcy zadebiutuje nowa generacja Opla Astry. Choć producent jeszcze nie opublikował oficjalnych zdjęć, to na bazie fotografii szpiegowskich powstała komputerowa wizualizacja tego modelu.

Pod względem kształtu nadwozia nowa Astra nie będzie się znacząco różniła od obecnej generacji. Panele zewnętrzne nabiorą bardziej dynamicznego wyrazu. Niewykluczone, że samochód otrzyma kilka akcentów stylistycznych, które zastosowano w koncepcie Monza. Całość zostanie uzupełniona najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jak światła LED.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Pojazd będzie zbudowany w oparciu o platformę D2XX, współdzieloną z Chevroletem Cruze w specyfikacji na rynek chiński. Nowa płyta podłogowa pozwoli obniżyć masę własną nawet o 100 kg. Oferta sprzedażowa ma objąć odmiany 5-drzwiową oraz kombi, natomiast z rynku zniknie 3-drzwiowa wersja GTC. Opel nie rezygnuje jednak ze sportowej Astry OPC, która będzie napędzana 1,6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy ok. 280 KM. Wersja ta zadebiutuje w 2017 r.

d1q1mjj

Nowa Astra będzie miała swoją premierę podczas wrześniowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie. Jego produkcja zostanie powierzona fabrykom w Gliwicach oraz brytyjskim Ellesmere Port. Z wizualizacją nowego Opla Astry można zapoznać się tutaj.

Źródło: Mototarget.pl

ll/moto.wp.pl

Chcesz kupić auto z salonu? Odwiedź NoweAukcje.pl i kupuj do 35% taniej!

d1q1mjj

Podziel się opinią

Share

d1q1mjj

d1q1mjj