Trwa ładowanie...

Poznaliśmy oblicze nowej Astry

Share
Poznaliśmy oblicze nowej Astry
Źródło: zdjęcie producenta
d3riod4

W ciągu najbliższych kilku miesięcy zadebiutuje nowa generacja Opla Astry. Choć producent jeszcze nie opublikował oficjalnych zdjęć, to na bazie fotografii szpiegowskich powstała komputerowa wizualizacja tego modelu.

Pod względem kształtu nadwozia nowa Astra nie będzie się znacząco różniła od obecnej generacji. Panele zewnętrzne nabiorą bardziej dynamicznego wyrazu. Niewykluczone, że samochód otrzyma kilka akcentów stylistycznych, które zastosowano w koncepcie Monza. Całość zostanie uzupełniona najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, jak światła LED.

d3riod4

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Pojazd będzie zbudowany w oparciu o platformę D2XX, współdzieloną z Chevroletem Cruze w specyfikacji na rynek chiński. Nowa płyta podłogowa pozwoli obniżyć masę własną nawet o 100 kg. Oferta sprzedażowa ma objąć odmiany 5-drzwiową oraz kombi, natomiast z rynku zniknie 3-drzwiowa wersja GTC. Opel nie rezygnuje jednak ze sportowej Astry OPC, która będzie napędzana 1,6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy ok. 280 KM. Wersja ta zadebiutuje w 2017 r.

Nowa Astra będzie miała swoją premierę podczas wrześniowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie. Jego produkcja zostanie powierzona fabrykom w Gliwicach oraz brytyjskim Ellesmere Port. Z wizualizacją nowego Opla Astry można zapoznać się tutaj.

Źródło: Mototarget.pl

ll/moto.wp.pl

d3riod4

Podziel się opinią

Share
d3riod4
d3riod4
Więcej tematów