Trwa ładowanie...
ycipk-2ztk57

Poznaliśmy ceny Maserati Levante

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maserati podało ceny modelu Levante, które będą obowiązywały w Polsce. Posiadaczem tego SUV-a będzie można się stać za kwotę rozpoczynającą się od 375 000 zł
Maserati podało ceny modelu Levante, które będą obowiązywały w Polsce. Posiadaczem tego SUV-a będzie można się stać za kwotę rozpoczynającą się od 375 000 zł (zdjęcie producenta)
ycipk-2ztk57

Maserati podało ceny modelu Levante, które będą obowiązywały w Polsce. Posiadaczem tego SUV-a będzie można się stać za kwotę rozpoczynającą się od 375 tys. zł.

Cena dotyczy wariantu wysokoprężnego z 3-litrowym, sześciocylindrowym silnikiem o mocy 275 KM. Odmiana benzynowa, sercem której jest 3-litrowy, 430-konny motor Twin Turbo, kosztuje nie mniej niż 462 tys. zł. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi odpowiednio 6,9 i 5,2 s, zaś prędkość maksymalna to 230 i 264 km/h.

Obie wersje silnikowe posiadają napęd przekazywany na cztery koła poprzez 8-biegową przekładnię automatyczną. Auto posiada dwuwahaczowe zawieszenie z przodu, wielowahaczowe z tyłu, cztery amortyzatory pneumatyczne, układ elektronicznego sterowania siłą tłumienia oraz cztery poziomy jazdy (plus jeden dodatkowy do parkowania).

ycipk-2ztk57
Maserati Levante Maserati podało ceny modelu Levante, które będą obowiązywały w Polsce. Posiadaczem tego SUV-a będzie można się stać za kwotę rozpoczynającą się od 375 tys. zł (fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Wśród elementów wyposażenia znajdziemy m. in. ekran dotykowy o przekątnej 8,4 cala, adaptacyjny tempomat z automatyczną funkcją Start&Stop, ostrzeganie przed kolizją, automatyczne wspomaganie hamowania czy system ostrzegania przed zjechaniem pasa ruchu. Za dopłatą dostępne będą monitoring martwego pola, kamera surround view i elektrycznie podnoszona klapa bagażnika.

Pierwsze egzemplarze Maserati Levante zjechały już z linii fabryki w Turynie. Niebawem powinniśmy poznać dokładną datę debiutu rynkowego.

Źródło: Maserati

ycipk-2ztk57

Znajdź samochód swoich marzeń w najniższej cenie!

ll

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ztk57

ycipk-2ztk57
ycipk-2ztk57