Trwa ładowanie...
ycipk-3aqtrv

Powiększ rodzinę, wygraj samochód

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powiększ rodzinę, wygraj samochód
ycipk-3aqtrv
Podziel się

Gubernator rosyjskiej prowincji Uljanowsk - Sergei Morozov - ogłosił 12 września “Dniem Poczęcia”. Zachętą do podjęcia decyzji o powiększeniu rodziny ma być m.in. samochód UAZ-Patriot.

Działania władz rosyjskich skłaniające do prokreacji wynikają z faktu nieustannie malejącego przyrostu naturalnego. W tym największym na świecie państwie żyje obecnie około 141,4 mln mieszkańców, co czyni je równocześnie jednym z najsłabiej zaludnionych. Pary, które zdecydują się na powiększenie rodziny, a ich potomek przyjdzie na świat 12 czerwca (święto narodowe Rosji), mogą liczyć na prezenty w postaci np. samochodu, gotówki, telewizorów, czy lodówek. Nagrodę główną stanowi produkowana lokalnie terenówka UAZ-Patriot.

ycipk-3aqtrv

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AUCIE

Władze regionu uljanowskiego ogłosiły tego typu konkurs po raz trzeci z rzędu. Od czasu pierwszej edycji (2005 rok) liczba uczestników oraz przychodzących na świat dzieci wzrasta. Stając w obliczu pytania o to, dlaczego zdecydowali się na dziecko, być może w przyszłości rodzice odpowiedzą, że potrzebowali nowego telewizora lub samochodu.

Źródła: Samar, CBS News (AP)

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3aqtrv

ycipk-3aqtrv
ycipk-3aqtrv