Trwa ładowanie...
d42f8g0

Powiększ rodzinę, wygraj samochód

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powiększ rodzinę, wygraj samochód
d42f8g0

Gubernator rosyjskiej prowincji Uljanowsk - Sergei Morozov - ogłosił 12 września “Dniem Poczęcia”. Zachętą do podjęcia decyzji o powiększeniu rodziny ma być m.in. samochód UAZ-Patriot.

Działania władz rosyjskich skłaniające do prokreacji wynikają z faktu nieustannie malejącego przyrostu naturalnego. W tym największym na świecie państwie żyje obecnie około 141,4 mln mieszkańców, co czyni je równocześnie jednym z najsłabiej zaludnionych. Pary, które zdecydują się na powiększenie rodziny, a ich potomek przyjdzie na świat 12 czerwca (święto narodowe Rosji), mogą liczyć na prezenty w postaci np. samochodu, gotówki, telewizorów, czy lodówek. Nagrodę główną stanowi produkowana lokalnie terenówka UAZ-Patriot.

d42f8g0

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O AUCIE

Władze regionu uljanowskiego ogłosiły tego typu konkurs po raz trzeci z rzędu. Od czasu pierwszej edycji (2005 rok) liczba uczestników oraz przychodzących na świat dzieci wzrasta. Stając w obliczu pytania o to, dlaczego zdecydowali się na dziecko, być może w przyszłości rodzice odpowiedzą, że potrzebowali nowego telewizora lub samochodu.

Źródła: Samar, CBS News (AP)

d42f8g0

Podziel się opinią

Share

d42f8g0

d42f8g0