ycipk-2qj3ek
harley davidson

Polish Bike Week 2017

W dniach 3-5 sierpnia 2017 w Karpaczu odbyła się kolejna edycja Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson. Jest to kilkudniowa otwarta impreza z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw. W trakcie tego szczególnego wydarzenia ulicami Karpacza przejeżdża barwna parada motocykli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polish Bike Week 2017
Polish Bike Week 2017 (Materiały prasowe)
ycipk-2qj3ek

Celem imprezy jest promocja motocyklizmu. Corocznie imprezie towarzyszą koncerty muzyczne z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową, jak rock czy blues. W 2016 roku Polish Bike Week wszedł do kalendarza Harley Owners Group (ok. 2 mln członków na świecie), przez co stał się jedną z 6 największych europejskich imprez tej elitarnej organizacji.

Materiały prasowe
Podziel się

W pierwszy dzień wystartowano klubowo. Odbyła się prezentacja nagród POLISH BIKE WEEK, w tym nagrody głównej motocyklu HARLEY-DAVIDSON SPORTSTER IRON 883. Dwór Liczyrzepy w Karpaczu wypełnili zaproszeni goście, którzy uczestniczyli w uroczystościach XV–lecia APPALOOSA HARLEY-DAVIDSON WROCŁAW i CHAPTER POLAND H.O.G. Gości przywitała również Burmistrz Karpacza – Kamila Cyganek. Muzyczną część wieczoru wypełnił koncert zespołu KAJETAN DROZD BAND i DJ JANEK.

ycipk-2qj3ek
Polish Bike Week 2017 Materiały prasowe
Podziel się

Drugi dzień to otwarcie HARLEY STREET. Ulica Obrońców Pokoju (od ul. Polnej do Skalnej) została zamknięta dla ruchu samochodów do soboty godziny 24:00. Okolica zmieniła się w miasteczko ze strefami koncertowymi, gastronomicznymi i handlowymi, gdzie odbywały się ogólnodostępne prezentacje, pokazy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, z których główną po raz szósty był motocykl Harley-Davidson. Na zamkniętym terenie powstała również Loża Szyderców przed którą odbywały się paradne przejazdy motocykli. Wybór najładniejszego motocykla i najlepiej prezentującego się klubu Loża podjęła w oparciu o własne preferencje estetyczne. Wieczorem zagrał zespół Kajetan Drozd Band. Po koncercie odbyło się losowanie wycieczki motocyklowej do USA na słynną Route 66. Żeby wziąć udział w konkursie należało wcześniej zakupić koszulkę lub znaczek Polish Bike Week 2017. Z dostarczonego na scenę pojemnika wylosowano zwycięzcę, który musiał dodatkowo odpowiedzieć na 3 pytania dot. regionu Karpacza i motocykli Harley-Davidson.

Ostatniego dnia Polish Bike Week 2017 po raz kolejny każdy uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego, jakim był Harley-Davidson. Ponownie odsłonięto nowe tablice w Alei Entuzjastów Harley-Davidson. Imprezie zawsze towarzyszyło wiele atrakcji, prezentacji i konkursów. W tym roku odbyła się również zbiórka pieniędzy i licytacje, tym razem dla 6,5-rocznego Oskara Piątka, który cierpi na lekoodporną padaczkę. Tego dnia gwiazdą wieczoru był zespół Perfect. Podczas koncertu można było usłyszeć największe przeboje zespołu oraz znane już utwory z najnowszej płyty.

Polish Bike Week 2017 Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-2qj3ek
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qj3ek

ycipk-2qj3ek
ycipk-2qj3ek