Trwa ładowanie...
d45hlo9

Piękna modelka na starcie Rajdu Barbórka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piękna modelka na starcie Rajdu Barbórka
(Materiały prasowe)
d45hlo9

Już dzisiaj do Polski przylatuje znana zawodniczka rajdowa i modelka - Inessa Tushkanova. 26-letnia Ukrainka wystartuje w jubileuszowej, 50-tej edycji Rajdu Barbórka.

Będzie to drugi występ Inessy w tym motoryzacyjnym święcie. Podczas ubiegłorocznej Barbórki jadąc Renault Clio zajęła 26 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 6 w swojej klasie. Widowiskową jazdą i pozytywnym nastawieniem udało się jej zdobyć serca polskich kibiców.

We wrześniu mieliśmy okazję podziwiać Ukrainkę podczas Rajdu Polski. Kierowany przez nią N-grupowy Mitsubishi Lancer zameldował się jako 35 w "generalce" oraz jako 6 w swojej kategorii, wyprzedzając wielu bardziej uznanych zawodników w mocniejszych autach.

d45hlo9

Podczas Barbórki w roli pilota wystąpi Duncan McNiven, mający za sobą ponad 20 lat startów na rajdowych trasach w całej Europie. Do rywalizacji przystąpią czerwono-białym "Miśkiem" przypisanym do klasy 3. Załoga zapowiada walkę bez kompromisów oraz widowiskową jazdę.

Poza rajdami Inessa Tushkanova gościła na okładkach wielu magazynów z całego świata. Udało się jej zdobyć głosami czytelników tytuł Ukraińskiej Playmate of the Year.

ll/moto.wp.pl

d45hlo9

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d45hlo9

d45hlo9
d45hlo9