Trwa ładowanie...
ycipk-4e00uu

Pamiętacie tankowanie gazu do bagażnika? Młody mieszkaniec Lublina poszedł krok dalej. Eksplozję było słychać w całej okolicy

Niedawno pisaliśmy o człowieku, który zatankował gaz do auta, w którym nie było butli. Samochód eksplodował i naraził właściciela na uszczerbek na zdrowiu. Ku naszemu zaskoczeniu znalazł się ktoś, kto może przebić popularnością tamtego mężczyznę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tankowanie
Tankowanie (WP.PL)
ycipk-4e00uu

Serwis dziennikwschodni.pl opublikował informację, że we wtorek 26 grudnia 19-letnim mieszkaniec Lublina wlał do baku swojego mercedesa niewłaściwe paliwo i wpadł na pomysł, jak pozbyć się z baku niechcianego płynu. Otóż zamiast oleju napędowego wypełnił zbiornik benzyną. Po chwili zastanowienia postanowił skorzystać z odkurzacza. Tak. Próbował wydobyć paliwo z baku odkurzaczem na stacji benzynowej.

Pomysł okazał się nietrafiony, bo urządzenie eksplodowało. Wybuch było słychać w całej okolicy, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Zachowanie młodego mężczyzny było dość ryzykowne, ponieważ każda eksplozja w pobliży stacji paliwowej może mieć poważne konsekwencje.

Takie pomyłki się zdarzają i niejednokrotnie już radziliśmy, co zrobić w przypadku wlania niewłaściwego paliwa.

ycipk-4e00uu

Informację o zatankowaniu gazu do bagażnika BMW można zlaneźć tutaj.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e00uu

ycipk-4e00uu
ycipk-4e00uu