Trwa ładowanie...
dpej8dm

Pamiętacie tankowanie gazu do bagażnika? Młody mieszkaniec Lublina poszedł krok dalej. Eksplozję było słychać w całej okolicy

Niedawno pisaliśmy o człowieku, który zatankował gaz do auta, w którym nie było butli. Samochód eksplodował i naraził właściciela na uszczerbek na zdrowiu. Ku naszemu zaskoczeniu znalazł się ktoś, kto może przebić popularnością tamtego mężczyznę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tankowanie
Tankowanie (WP.PL)
dpej8dm

Serwis dziennikwschodni.pl opublikował informację, że we wtorek 26 grudnia 19-letnim mieszkaniec Lublina wlał do baku swojego mercedesa niewłaściwe paliwo i wpadł na pomysł, jak pozbyć się z baku niechcianego płynu. Otóż zamiast oleju napędowego wypełnił zbiornik benzyną. Po chwili zastanowienia postanowił skorzystać z odkurzacza. Tak. Próbował wydobyć paliwo z baku odkurzaczem na stacji benzynowej.

Pomysł okazał się nietrafiony, bo urządzenie eksplodowało. Wybuch było słychać w całej okolicy, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Zachowanie młodego mężczyzny było dość ryzykowne, ponieważ każda eksplozja w pobliży stacji paliwowej może mieć poważne konsekwencje.

Takie pomyłki się zdarzają i niejednokrotnie już radziliśmy, co zrobić w przypadku wlania niewłaściwego paliwa.

Informację o zatankowaniu gazu do bagażnika BMW można zlaneźć tutaj.

dpej8dm

Podziel się opinią

Share

dpej8dm

dpej8dm