Trwa ładowanie...
d1uwi7b
Fascynacje

Organizer samochodowy Hama

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Organizer samochodowy Hama
d1uwi7b

*Hama Polska oferuje kierowcom specjalny organizer z lodówką izotermiczną oraz funkcją ochrony siedzeń przed zabrudzeniem. Zastosowane w nim rozwiązania techniczne są istotne nie tylko ze względu na komfort, ale także bezpieczeństwo jazdy. *

Według specjalistów od bezpiecznej jazdy, porządek to jedna z kluczowych, choć zbyt rzadko poruszanych kwestii, które wpływają na jakość poruszania się po drogach. Luźno rozrzucone przedmioty stwarzają zagrożenie podczas gwałtowego hamowania lub wypadku. Zdarza się, że niezabezpieczone puszki lub butelki blokują pedał hamulca. Problem zwiększa się, kiedy z tyłu przewożone są dzieci wraz z przeznaczonymi dla nich posiłkami i zabawkami.

Z tych względów specjaliści z firmy Hama opracowali organizer samochodowy, który poza utrzymaniem porządku w aucie, spełnia również kilka innych funkcji. Organizer samochodowy Hama posiada szereg praktycznych kieszeni na zabawki, książeczki, długopisy, flamastry lub mapy. Dysponuje ponadto specjalnymi uchwytami na napoje. Co ważne, zawieszony na oparciu przedniego fotela zabezpiecza jego tył przed zabrudzeniem, na przykład przez zabłocone podeszwy dziecięcych butów.

d1uwi7b
Podziel się

Dodatkowym atutem organizera samochodowego Hama jest kieszeń z lodówką izotermiczną. Rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza podczas podróży z małymi dziećmi. W lecie pozwoli na utrzymanie niskiej temperatury napojów, zaś jesienią i zimą posłuży do przechowania ciepłych zupek. Organizer samochodowy Hama wykonany jest z mocnej, nilonowej tkaniny znanej z typowych toreb podróżnych. Dzięki temu produkt jest łatwy do utrzymania w czystości.

Cena organizera samochodowego Hama z lodówką izotermiczną wynosi 39,90 zł brutto.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1uwi7b

d1uwi7b
d1uwi7b