Trwa ładowanie...
d2hxsc7

Operatorzy walców kradli paliwo

d2hxsc7
d2hxsc7

Kieleccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch operatorów walców drogowych, którzy kradli paliwo z obsługiwanych przez siebie pojazdów.
Mężczyźni, po otwarciu oryginalnymi kluczami wlewu, zdążyli już przelać do plastikowych baniek 90 litrów oleju napędowego i załadować go do auta. Dozorca obiektu nie zauważył złodziei bo był pijany. Jak się okazało, wykonywał swoje obowiązki mając we krwi prawie 2 promile alkoholu

Do zdarzenia doszło w pobliżu remontowanego skrzyżowania ulicy Sandomierskiej z ulicą Źródłową w Kielcach. Tam kryminalni zauważyli dwóch mężczyzn przetaczających paliwo z dwóch pojazdów drogowych do plastikowych zbiorników. Jak się okazało, 33 i 49–latek byli zatrudnieni jako operatorzy walców drogowych. Przy użyciu oryginalnych kluczy odkręcili korki zbiorników paliwa w maszynach i przelali 90 litrów oleju napędowego do plastikowych pojemników. Tak przygotowany ładunek zapakowali do auta.
Jak się okazało, sprawcom nikt nie przeszkadzał w kradzieży, gdyż dozorca obiektu był nietrzeźwy - miał około 2 promili alkoholu w organizmie. Dozorca został już zwolniony z pracy, a dwóm podejrzanym może teraz grozić nawet do 5 lat więzienia.

Źródło: Policja.pl

d2hxsc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hxsc7
Więcej tematów