Trwa ładowanie...
d1dr550

Nowe centrum Porsche w Le Mans

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe centrum Porsche w Le Mans
(Materiały prasowe)
d1dr550

Francuski oddział Porsche otworzył firmowe centrum obsługi i szkoleń Customer Experience Center w Le Mans. Dzięki niemu będzie możliwość przetestowania wszystkich modeli marki w warunkach wyczynowych.

Obiekt znajduje się obok liczącego 2,9 km długości toru Circuit Maison Blanche i mierzy niemal 2 600 m kw. Jego budowa trwała 10 miesięcy. - Nie moglibyśmy zrealizować tego projektu bez ścisłej współpracy z Automobile Club de l`Ouest. W efekcie udało nam się podołać bardzo napiętym terminom – powiedział Marc Ouayoun z francuskiego oddziału marki.

Oferta pozwala poznać walory modeli kierowcom Porsche, potencjalnym nabywcom i fanom. W Szkole Jazdy można doskonalić swój styl jazdy na torze wyścigowym pod okiem profesjonalnych instruktorów. Program Porsche Experience umożliwia z kolei wszystkim klientom zamawiającym samochód jego odbiór na terenie obiektu oraz umówienie się na kilkugodzinną sesję treningową.

d1dr550

Właściciele współczesnych oraz starszych modeli mogą je serwisować w Porsche Service Center. Na terenie obiektu mieści się również butik oraz stała ekspozycja nowych i historycznych aut.

Źródło: Porsche

ll/moto.wp.pl

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d1dr550

Podziel się opinią

Share

d1dr550

d1dr550