Trwa ładowanie...
d24nd4y

Nowe Audi A3 Cabriolet w polskich salonach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe Audi A3 Cabriolet w polskich salonach
(zdjęcie producenta)
d24nd4y

W Polskich salonach można zamawiać nowe Audi A3 Cabriolet. Stworzony w klasyczny sposób model z miękkim składanym dachem został wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Nowe Audi A3 Cabriolet wyposażane jest seryjnie w jeden z dwóch silników TFSI lub silnik TDI. Wszystkie jednostki napędowe spełniają europejską normę Euro 6. Ich pojemność to: 1,4, 1,8 i 2 litry, a moc sięga od 140 KM do 180 KM. Rozwiązaniem na które warto zwrócić uwagę, jest zastosowany w silniku 1,4 TFSI system cylinder on demand (COD), który przy niższych obciążeniach odłącza dwa cylindry i tym samym zmniejsza zużycie paliwa. Standardowo nowy model wyposaża się w system Start/Stop z układem rekuperacji, a wersje z automatyczną skrzynią biegów S-tronic dodatkowo w tryb biegu jałowego.

Nowy model Audi, produkowany w węgierskim Győr, dostępny jest w trzech liniach wyposażeniowych. Linia podstawowa to Attraction. Linię Ambition skierowano do klientów, dla których sportowy charakter tego pojazdu ma szczególne znaczenie, natomiast linia Ambiente dedykowana jest zwolennikom komfortu i luksusu. Do konkretnej linii wyposażeniowej odpowiednio dopasowano kolory wnętrza. Wybierając obicia, klient ma do wyboru materiały tkaninowe, skórzane i Alcantarę, które można także częściowo ze sobą połączyć. W ramach linii wzorniczej Audi design selection zamówić można specjalnie stworzony kolor brązowy Lasso. Inne elementy opcjonalne, takie jak np. komfortowy kluczyk, zapożyczono bezpośrednio z klasy luksusowych limuzyn.

d24nd4y

Wszystkie trzy linie wyposażeniowe standardowo oferują rozbudowane pakiety związane z bezpieczeństwem, komfortem podróży i wyposażeniem wnętrza. Opcjonalnie dostępnych jest również szereg systemów, dodatków i akcesoriów wspomagających kierowcę w prowadzeniu, jeszcze bardziej podnoszących komfort i nadających autu indywidualnych cech stylistycznych. Ceny nowego Audi A3 Cabriolet w wersji Attraction rozpoczynają się od 134 170 zł.

Zobacz najpopularniejsze gadżety motoryzacyjne na Allegro!

d24nd4y

Podziel się opinią

Share

d24nd4y

d24nd4y