Trwa ładowanie...
d3o2gzc
d3o2gzc

Niecodzienna kampania video Lexusa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3o2gzc

Lexus należy do marek, które zdają sobie świetnie sprawę z siły przebicia mediów internetowych. Firma zaprezentowała szereg nietuzinkowych filmów, promujących model NX.

Seria rozpoczyna się nagraniem dźwięku silnika modelu RC F. Następnie przechodzi ze ścieżki audio w klip video. Tutaj scenariusz jest bardziej złożony - auto przejeżdża przez specjalnie skonstruowaną, podświetloną "myjnię". Wszystko w sąsiedztwie przypominającej nieco nocą Wieży Eiffla.

Kolejny klip jest bardzo prozaiczny i przedstawia codzienność fabryki Miyata Plant w japońskim Kyushu. Produkujący model NX zakład został w tym roku uhonorowany tytułem Gold Plant przez JD Power. Marka ma czym się pochwalić - liczba zamówień na ten samochód spowodowała, że jego wytwarzaniem musiała też zająć się sąsiednia fabryka w Kanda.

Na sam koniec zostawiono promocyjny materiał linii modelowej Lexusa, który powstał na zlecenie oddziału marki w Katarze. Film opowiada o naturze i inspiracji. Ciekawie opracowany pod kątem grafiki, scenariusza i klimatu klip trwa jedynie 3 minuty, ale wystarcza to do pozostawienia widza na dłużej z pięknymi skojarzeniami. Produkcją zajął się japoński artysta Kosei Komatsu, znany ze współpracy m. in. z producentami zapachów.

Źródło: Mototarget.pl

ll/moto.wp.pl

Miliony pasażerów podróżują z BlaBlaCar. To bezpieczne, tanie i wygodne!

d3o2gzc

Podziel się opinią

Share

d3o2gzc

d3o2gzc