Trwa ładowanie...
dr8yj39

Najszybszy zegarek

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najszybszy zegarek
(zdjęcie producenta)
dr8yj39

Jak najlepiej uczcić 20 rocznicę powstania legendarnego McLarena F1 oraz 26 rocznicę współpracy tego producenta supersamochodów z producentem superzegarków? McLaren wraz z firmą TAG Heuer przygotowali specjalną edycję czasomierzy TAG Heuer o oznaczeniu MP4-12C.

(fot. zdjęcie producenta)

Nazwa zegarka jednoznacznie dowodzi skąd producent brał inspirację. Chodzi oczywiście o najnowszy model marki McLaren MP4-12C. Zapytacie jak znaleźć wspólne cechy? Otóż, podobnie jak auto, czasomierz w znacznej mierze jest wykonany z kompozytowych, superlekkich i bardzo wytrzymałych materiałów.

dr8yj39

Cyferblat, oprócz tego, że wykonano go z włókna węglowego, to ma również szybkę ze szkła szafirowego, która pozwala spojrzeć na działający mechanizm. Ten z kolei jest chroniony przez kopertę wykonaną z tytanu, dzięki czemu nie dość, że jest bardzo wytrzymała, to jeszcze bardzo lekka. Inne wyróżniki, to pasek wykonany, podobnie jak wnętrze auta, ze skóry i alcantary oraz pomarańczowe luminescencyjne wskazówki.

* TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O MCLARENIE MP4-12C * Zegarek TAG Heuer MP4-12C zostanie wyprodukowany w zaledwie tysiącu egzemplarzy. Niestety firm nie podła jego ceny. Wiadomo zaś, że będzie dostępny w sieci dilerskiej McLarena.

WP: Lopez

dr8yj39

Podziel się opinią

Share

dr8yj39

dr8yj39