Trwa ładowanie...
ycipk-310g2n

Najszybszy zegarek

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najszybszy zegarek
(zdjęcie producenta)
ycipk-310g2n

Jak najlepiej uczcić 20 rocznicę powstania legendarnego McLarena F1 oraz 26 rocznicę współpracy tego producenta supersamochodów z producentem superzegarków? McLaren wraz z firmą TAG Heuer przygotowali specjalną edycję czasomierzy TAG Heuer o oznaczeniu MP4-12C.

(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Nazwa zegarka jednoznacznie dowodzi skąd producent brał inspirację. Chodzi oczywiście o najnowszy model marki McLaren MP4-12C. Zapytacie jak znaleźć wspólne cechy? Otóż, podobnie jak auto, czasomierz w znacznej mierze jest wykonany z kompozytowych, superlekkich i bardzo wytrzymałych materiałów.

ycipk-310g2n

Cyferblat, oprócz tego, że wykonano go z włókna węglowego, to ma również szybkę ze szkła szafirowego, która pozwala spojrzeć na działający mechanizm. Ten z kolei jest chroniony przez kopertę wykonaną z tytanu, dzięki czemu nie dość, że jest bardzo wytrzymała, to jeszcze bardzo lekka. Inne wyróżniki, to pasek wykonany, podobnie jak wnętrze auta, ze skóry i alcantary oraz pomarańczowe luminescencyjne wskazówki.

* TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ O MCLARENIE MP4-12C * Zegarek TAG Heuer MP4-12C zostanie wyprodukowany w zaledwie tysiącu egzemplarzy. Niestety firm nie podła jego ceny. Wiadomo zaś, że będzie dostępny w sieci dilerskiej McLarena.

WP: Lopez

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-310g2n

ycipk-310g2n
ycipk-310g2n