Trwa ładowanie...
d1p83ws

Możemy być liderem w przemyśle samochodowym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Możemy być liderem w przemyśle samochodowym
(PAP)
d1p83ws

Polska może być liderem w produkcji nowych rozwiązań w przemyśle samochodowym - przekonywał na Politechnice Warszawskiej podczas spotkania ze studentami kandydat PSL na prezydenta Waldemar Pawlak.

 (fot. PAP/Andrzej Grygiel)
((fot. PAP/Andrzej Grygiel))

Pawlak spotkał się w poniedziałek ze studentami Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, który sam ukończył.

d1p83ws

Mówił o potencjale rozwoju biopaliw, wygrywaniu konkurencji i innowacjach w przemyśle samochodowym. - _ Jeżeli byśmy teraz przeszli do nowych rozwiązań, nowych technologii - samochodów hybrydowych, elektrycznych, samochodów z niekonwencjonalnymi napędami, to może się okazać, że będziemy krajem, który jest liderem w produkcji nowych rozwiązań w przemyśle samochodowym, liderem w zakresie nowych technologii, bo to już dzisiaj jest dostępne _ - powiedział.

 (fot. PAP/Andrzej Grygiel )
((fot. PAP/Andrzej Grygiel ))

Lider PSL przybliżał też studentom swój program prezydencki. Ocenił, że aby "_ Polska, mogła wygrać swoje szanse _", powinna być reprezentantem krajów z naszego regionu Europy. Zwracał uwagę, że w 12 bliskich nam państwach mieszka 160 mln ludzi, czyli dwa razy więcej niż w Niemczech i więcej niż w Rosji.

d1p83ws

Podziel się opinią

Share
d1p83ws
d1p83ws