Qaqwqwrqw

Możemy być liderem w przemyśle samochodowym

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Możemy być liderem w przemyśle samochodowym
(PAP)
Qaqwqwrqw

Polska może być liderem w produkcji nowych rozwiązań w przemyśle samochodowym - przekonywał na Politechnice Warszawskiej podczas spotkania ze studentami kandydat PSL na prezydenta Waldemar Pawlak.

(fot. PAP/Andrzej Grygiel)
Podziel się

Pawlak spotkał się w poniedziałek ze studentami Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, który sam ukończył.

Qaqwqwrqw

Mówił o potencjale rozwoju biopaliw, wygrywaniu konkurencji i innowacjach w przemyśle samochodowym. - _ Jeżeli byśmy teraz przeszli do nowych rozwiązań, nowych technologii - samochodów hybrydowych, elektrycznych, samochodów z niekonwencjonalnymi napędami, to może się okazać, że będziemy krajem, który jest liderem w produkcji nowych rozwiązań w przemyśle samochodowym, liderem w zakresie nowych technologii, bo to już dzisiaj jest dostępne _ - powiedział.

(fot. PAP/Andrzej Grygiel )
Podziel się

Lider PSL przybliżał też studentom swój program prezydencki. Ocenił, że aby "_ Polska, mogła wygrać swoje szanse _", powinna być reprezentantem krajów z naszego regionu Europy. Zwracał uwagę, że w 12 bliskich nam państwach mieszka 160 mln ludzi, czyli dwa razy więcej niż w Niemczech i więcej niż w Rosji.

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw