Trwa ładowanie...
d1q1mjj
Mitsubishi Outlander we Frankfurcie

Mitsubishi Outlander we Frankfurcie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1q1mjj

Liftingu, który swojemu SUV-owi zafundowało Mitsubishi, z pewnościąnie można nazwać pozorowanym. Popularny SUV z Japonii wygląda inaczej z każdej strony. Wystarczy zerknąć na grill. Auto przeprojektowano tak, by nikt nie pomylił go z poprzednikiem. Zmiany stylizacyjne widoczne są również z boku i z tyłu.

We wnętrzu samochód otrzymał nowe fotele i kierownicę, zastosowano też nowe materiały wykończeniowe. To sprawiło, że Outlander jest przyjemniejszy, bardziej elegancki i przede wszystkim znacznie cichszy. Za tę ostatnią jego cechę odpowiada innowacyjny system wyciszający: specjalne urządzenia redukują drgania dochodzące do nadwozia z nierównej drogi.

d1q1mjj

Inżynierowie skupili się także na usprawnieniu jednostek napędowych, dodaniu nowych systemów wspomagających komfort i bezpieczeństwo oraz uzupełnieniu oferty o nowe skrzynie biegów, w tym nową przekładnię bezstopniową. Hybryda plug-in, czyli Outlander PHEV, dostała nowe akumulatory, które są wydajniejsze, ale tak schowane w nadwoziu, że nie mają wpływu na litraż bagażnika. Japońscy inżynierowie obniżyli emisję silnika spalinowego i zwiększyli efektywność układu hybrydowego o blisko 8 proc.

tb/

Popularne SUV-y w supercenach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d1q1mjj

Podziel się opinią

Share

d1q1mjj

d1q1mjj