Trwa ładowanie...

Matiz, Spark, Trax?

Matiz, Spark, Trax?
d2pr26o
d2pr26o

Nie byle gdzie, bo w samym Nowym Yorku zadebiutowała studyjna wersja następcy Chevroleta Spark. A że Amerykanie lubią różnorodność, więc publiczności zaprezentowane będą aż 3 wersje studyjne następcy Sparka. Odwiedzając wskazane przez producenta strony internetowe będzie można oddać swój głos na jeden z projektów.

| [

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/12157/chevrolet-trax-concept-1.jpeg',550,412) ) |
| --- | Przedstawiony na zdjęciu Chevrolet Trax jest jednym z trzech projektów mających mieć swój debiut podczas rozpoczynających się 4 kwietnia w Nowym Jorku targów motoryzacyjnych. Wszystkie projekty powstały w koreańskim studio projektowym należącym do General Motors. Choć auta mają być prezentowane i oceniane w Ameryce, to wcale nie znaczy to, by miały być produkowane wyłącznie na potrzeby rynku północnoamerykańskiego.

d2pr26o

General Motors z determinacja realizuje plan rozwoju modeli produkowanych przez koreańskie zakłady przejęte po zbankrutowanym Daewoo, a sprzedawane teraz niemal na całym świecie jako Chevrolety. Po kolei wprowadzane będą nowe modele, które zastępować mają unowocześnione konstrukcje przejęte po Daewoo. Z wielkim zainteresowaniem przyglądać się należy trzem projektom prezentowanym w Nowym Jorku, bo być może już niebawem jeden z nich zastąpi Chevroleta Spark, czyli niezbyt efektownego następcę Matiza.


d2pr26o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pr26o
Więcej tematów