Trwa ładowanie...
d2q5c54
Moto Target

Lexus LC 500 F już wkrótce?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lexus LC 500 F już wkrótce?
(zdjęcie producenta)
d2q5c54

Portal Lexus Enthusiast opublikował nowe szpiegowskie zdjęcia coupe LC 500 z fragmentami karoserii zakrytymi kamuflażem. Model ten miał oficjalną premierę w styczniu 2016 r. Jakiej niespodzianki można się zatem spodziewać ze strony japońskiego producenta?

Prototyp sfotografowano w Kalifornii. Nie różni się on znacząco od wersji seryjnej, jednak kamuflaż może maskować szczegóły wykończenia przedniego i tylnego zderzaka. Zauważalną różnicą jest ciemne obramowanie wlotów powietrza przed przednimi kołami - w wersji produkcyjnej jest ono srebrne.

Auto przypomina wizualizacje jednego z portali internetowych, który jakiś czas temu pokusił się o przedstawienie możliwego wyglądu przyszłego wyczynowego modelu LC 500 F. Prognozuje się, że samochód ten będzie miał ten sam 5-litrowy, benzynowy silnik V8, jednak szereg modyfikacji zapewni moc ok. 600 KM i maksymalny moment obrotowy 610 Nm, co ma przełożyć się na przyspieszenie do "setki" w czasie poniżej czterech sekund.

d2q5c54

Zmiany mają objąć również sztywniejsze zawieszenie, mocniejsze hamulce i skrzynię biegów - ma być ona zaadaptowana do mocniejszego silnika. Podobne przewidywania, oparte na informacjach uzyskanych od anonimowego członka kierownictwa Lexusa, opublikował portal The Detroit Bureau.

ll

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d2q5c54

Podziel się opinią

Share

d2q5c54

d2q5c54