Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki sprzedaje samochód. Przerobiony jeep szuka nowego właściciela

Szybkie samochody to nie jest jedyna motoryzacyjna pasja Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz lubi też auta terenowe i często chwalił się swoim przerobionym jeepem wranglerem. Wóz właśnie trafił na sprzedaż.

Share
Kuba Wojewódzki sprzedaje samochód. Przerobiony jeep szuka nowego właściciela
Źródło: Facebook.com
d3hr1bj

Ogłoszenie to bardzo krótki post na profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku. Z niego dowiadujemy się, że jeep pochodzi z 2012 roku i jest to limitowana wersja Arctic, a pod maską pracuje 4-litrowy silnik. Seryjnie Wrangler nie był oferowany z taką jednostką, co sugeruje, że motor został wymieniony.

Cena? Nieznana. Na portalach ogłoszeniowych używane wranglery w podobnym wieku kosztują ok. 100 tys. zł, ale tego zdecydowanie można określić mianem "doinwestowanego".

d3hr1bj

Biały jeep wrangler wygląda jak wściekły dzik. Okrągłe reflektory zostały przymrużone za pomocą czarnej nakładki na front, przy przednim zderzaku pojawiła się wyciągarka, a nad szybą znajduje się dodatkowe oświetlenie. Felgi obuto terenowymi oponami, a z tyłu w oczy rzucają się ogromne końcówki układu wydechowego.

Nie jest to pierwszy jeep w garażu Wojewódzkiego. Swojego pierwszego Wranglera kupił - jak przyznał na Instagramie - w 1993 roku, choć opublikowane zdjęcie zostało wykonane później. Przez ten czas miał kilka generacji kultowej terenówki. Na portalu społecznościowym zdążył się już nawet pochwalić autem, które zastąpi sprzedawany wóz. To oczywiście kolejny jeep wrangler.

Choć w życiu miał sporo terenówek, Kuba Wojewódzki kojarzony jest głównie z egzotycznymi supersamochodami. W swoim garażu miał m.in. ferrari 599 i f430, porsche 911 GT3 czy lamborghini aventadora. Ostatnio był też widywany w bentleyu continentalu GT, na którego zmienił... starszego bentleya continentala GT.

d3hr1bj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hr1bj
d3hr1bj
Więcej tematów