Trwa ładowanie...
d3sst67

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem. Tym razem to nie jest luksusowe superauto

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojej miłości do samochodów. Dziennikarz zna się na temacie i trudno znaleźć w jego garażu (aktualnym lub byłym) modele nudne. Nie inaczej jest z jego nowym nabytkiem. To, jak sam pisze, jego piąty jeep wrangler w życiu. Możemy tylko pogratulować wyboru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym jeepem wranglerem.
Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym jeepem wranglerem. (Instagram.com)
d3sst67

Wojewódzki lubi chwalić się na Instagramie swoimi samochodami. Chętnie też wspomina o swojej motoryzacyjnej przeszłości, w której trudno byłoby znaleźć nieciekawe modele. Nie powinno zatem dziwić, że choć jeep wrangler nie jest ekstremalnie drogi, to dziennikarz chętnie go pokazuje i pisze, że to już piąty egzemplarz tego auta, który posiada. Kultowa terenówka to bez wątpienia świetne auto.

Kuba Wojewódzki przy zdjęciu z wranglerem zauważa, jak ten samochód zmienił się w najnowszej generacji. Posiada on takie nowoczesne dodatki jak LED-owe światła czy kamerę cofania. Jednak nie ma czego się obawiać - to nadal jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowo sprawna w terenie konstrukcja. Kilka elektronicznych dodatków to tylko wisienka na torcie, jakiem bez wątpienia jest jeep wrangler.

Ceny 5-drzwiowych jeepów wranglerów rozpoczynają się od 219 100 zł, ale Kuba Wojewódzki wybrał droższą odmianę Rubicon, za którą trzeba zapłacić przynajmniej 237 500 zł. Zatem nawet z kilkoma dodatkami daleko mu będzie do najdroższego auta dziennikarza. Ale z drugiej strony to właśnie wrangler może zapewnić mu najwięcej zabawy podczas przepraw w trudnym terenie.

d3sst67

Podziel się opinią

Share

d3sst67

d3sst67