Trwa ładowanie...
d1y0gh5

Kuba Wojewódzki chwali się nowym samochodem. Tym razem to nie jest luksusowe superauto

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojej miłości do samochodów. Dziennikarz zna się na temacie i trudno znaleźć w jego garażu (aktualnym lub byłym) modele nudne. Nie inaczej jest z jego nowym nabytkiem. To, jak sam pisze, jego piąty jeep wrangler w życiu. Możemy tylko pogratulować wyboru.
Share
Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym jeepem wranglerem.
Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym jeepem wranglerem.Źródło: Instagram.com
d1y0gh5

Wojewódzki lubi chwalić się na Instagramie swoimi samochodami. Chętnie też wspomina o swojej motoryzacyjnej przeszłości, w której trudno byłoby znaleźć nieciekawe modele. Nie powinno zatem dziwić, że choć jeep wrangler nie jest ekstremalnie drogi, to dziennikarz chętnie go pokazuje i pisze, że to już piąty egzemplarz tego auta, który posiada. Kultowa terenówka to bez wątpienia świetne auto.

Kuba Wojewódzki przy zdjęciu z wranglerem zauważa, jak ten samochód zmienił się w najnowszej generacji. Posiada on takie nowoczesne dodatki jak LED-owe światła czy kamerę cofania. Jednak nie ma czego się obawiać - to nadal jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowo sprawna w terenie konstrukcja. Kilka elektronicznych dodatków to tylko wisienka na torcie, jakiem bez wątpienia jest jeep wrangler.

Ceny 5-drzwiowych jeepów wranglerów rozpoczynają się od 219 100 zł, ale Kuba Wojewódzki wybrał droższą odmianę Rubicon, za którą trzeba zapłacić przynajmniej 237 500 zł. Zatem nawet z kilkoma dodatkami daleko mu będzie do najdroższego auta dziennikarza. Ale z drugiej strony to właśnie wrangler może zapewnić mu najwięcej zabawy podczas przepraw w trudnym terenie.

d1y0gh5

Podziel się opinią

Share
d1y0gh5
d1y0gh5
Więcej tematów