Trwa ładowanie...
ycipk-4kawoq

Konkurs dla młodych mechaników

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konkurs dla młodych mechaników
(Materiały prasowe)
ycipk-4kawoq

"Młody Mechanik" to nowa kategoria, w której rywalizować będą uczestnicy II Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zapisy trwają do 10 czerwca.

Najlepsze dwuosobowe zespoły spotkają się we wrześniu we Wrocławiu. Poza młodymi zawodnikami do rywalizacji staną też doświadczeni mechanicy, specjalizujący się w naprawie aut osobowych i ciężarowych. Uczestnikami Mistrzostw w kategorii "Młody Mechanik" mogą być uczniowie szkół zawodowych i techników, kształcący się do zawodu mechanika lub elektromechanika.

Aby wziąć udział należy wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej Konkursu. Następnym krokiem jest udział w teście z wiedzy o motoryzacji. Do finału zakwalifikuje się 10 dwuosobowych zespołów, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi. Ostateczna rywalizacja będzie miała miejsce we wrocławskiej hali Orbita i będzie towarzyszyć Targom Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech 2013.

ycipk-4kawoq

Osoby z doświadczeniem mogą wystartować w Mistrzostwach w kategorii "Waga Lekka" (auta osobowe) i "Waga Ciężka" (auta ciężarowe). Ci, którzy najlepiej rozwiążą test staną do finału dzień po rozstrzygnięciu rywalizacji w kategorii "Młody Mechanik". Uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą na temat mechaniki samochodowej oraz umiejętnościami wykorzystywanymi podczas codziennej pracy w warsztacie.

Źródło: ExxonMobil

ll/moto.wp.pl

Szeroki wybór części zamiennych w atrakcyjnych cenach. Sprawdź oferty!

ycipk-4kawoq
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4kawoq

ycipk-4kawoq
ycipk-4kawoq