Trwa ładowanie...
ycipk-2hc5od

Kobietę złapano na jeździe pod wpływem alkoholu dwa razy tej samej nocy

Kaliscy policjanci we wtorek wieczorem dwukrotnie zatrzymywali do kontroli 41-latkę, która kierowała samochodem pod wpływem alkoholu. Za drugim razem samochód odebrano i odholowano na policyjny parking.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobietę złapano na jeździe pod wpływem alkoholu dwa razy tej samej nocy
(Policja)
ycipk-2hc5od

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu otrzymał we wtorek wieczorem anonimowe zgłoszenie. - Zgłaszający poinformował, że na parkingu przy ul. Łódzkiej w samochodzie za kierownicą volkswagena polo siedzi kobieta, która spożywa alkohol i po chwili odjeżdża z parkingu - powiedziała PAP rzeczniczka kaliskiej policji Anna Jaworska-Wojnicz.

Na miejsce pojechał znajdujący się w pobliżu ulicy patrol policji. Funkcjonariusze zauważyli jadący ul. Łódzką wskazany samochód, który zatrzymano do kontroli. - Autem kierowała 41-letnia kaliszanka, od której wyczuwalna była woń alkoholu - stwierdziła rzeczniczka.

Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierująca straciła prawo jazdy, samochód zatrzymano, a kluczyki policjanci przekazali osobie wskazanej przez kobietę. Kilka godzin później ten sam patrol policji zauważył jadący ulicą odebrany wcześniej samochód, za którego kierownicą siedziała ta sama kobieta.
- Tym razem badanie alkomatem wykazało 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedziała rzeczniczka.

ycipk-2hc5od

Funkcjonariusze zabrali auto, które odholowano na policyjny parking. - Obecnie trwają czynności wyjaśniające, w jaki sposób pijana weszła w posiadanie samochodu - dodała Jaworska-Wojnicz.

Kobiecie grozi do 2 lat więzienia.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hc5od

ycipk-2hc5od
ycipk-2hc5od