Trwa ładowanie...
d31zm20
Informacja prasowa
bp

Klientom stacji BP sprzyja szczęście

Znamy już zwycięzców wakacyjnej loterii BP. Dziś nagrody główne, czyli samochody Fiat 500X, odebrały Pani Katarzyna i Pani Weronika. Uroczyste przekazanie aut odbyło się dziś na stacji BP w Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BP / fot. materiały prasowe
BP / fot. materiały prasowe (Materiały prasowe, Fot: BP)
d31zm20

- Nie wierzyłam, że to ja wygrałam. Biorąc udział w loterii pomyślałam, że fajnie byłoby wygrać bon na wycieczkę, ale nie wierzyłam, że mogę wygrać samochód – mówi Pani Katarzyna, która dziś odjechała ze stacji BP swoim nowym Fiatem 500X.

- To była pierwsza loteria, w której tak naprawdę braliśmy udział i do tej pory nigdy nic nie wygraliśmy. Ten samochód jest czymś niesamowitym. Jest piękny, przestronny i uroczy i na pewno zostanie z nami na długo. Kiedy zadzwoniłam do męża z informacją o wygranej, poprosił, żebym sprawdziła jeszcze raz, bo to niemożliwe – wspomina Pani Weronika, która w pierwszą rodzinną podróż nowym Fiatem 500X wraz z mężem i córką pojechała do domu na wschód, w lubelskie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło zatankować min. 20 l paliwa lub zrobić zakupy w sklepie za min. 15 zł (promocja nie obejmowała zakupu alkoholu, wyrobów tytoniowych i produktów leczniczych), a następnie odebrać zdrapkę i sprawdzić, czy wygraliśmy jedną z nagród do odebrania na stacji. Promocja trwała do 29.08.2017 r. Do wygrania były: stylowe Fiaty 500X (nagroda główna), bony MyTravel na wycieczki, oleje Castrol i punkty PAYBACK!

BP / fot. materiały prasowe Materiały prasowe
BP / fot. materiały prasowe
d31zm20

Podziel się opinią

Share

d31zm20

d31zm20