Trwa ładowanie...
d1h18b6
d1h18b6

W dniach 23–25 października 2009 r. odbył się rajd kobiet „Lancia Gran Turismo”. W imprezie wzięły udział znane aktorki, piosenkarki, prezenterki TV i dziennikarki popularnych magazynów kobiecych, m.in. Anna Popek; Agata Młynarska, Kasia Glinka, Agnieszka Popielewicz, Dominika Gawęda, Katarzyna Butowtt, Dorota Wróblewska i Patricia Kazadi.

(fot. Fiat)
Źródło: (fot. Fiat)

Trasa rajdu wiodła przez Mazowsze, Kurpie i Mazury – z Warszawy do… znanego hotelu SPA. Panie, podzielone na drużyny, jechały Lanciami Delta z silnikami o mocy od 120 do 200 KM. Podróżując wyznaczoną trasą miały do wykonania różne zadania.

Musiały wykazać się znajomością historii regionu zawartą w 40 pytaniach i umiejętnością udzielania pierwszej pomocy, a także wiedzą na temat motoryzacji. Dodatkowo załogi poddano próbom mającym na celu doskonalenie umiejętności jazdy samochodem.

d1h18b6

* ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ UCZESTNICZEK RAJDU * Na rynku w Pułtusku gwiazdy cofały do zaaranżowanego „garażu”, gasiły ogień przy użyciu samochodowej gaśnicy. Organizatorzy zadbali nie tylko o liczne atrakcje na trasie, ale także o bezpieczeństwo uczestniczek. Rajd był pilotowany przez straż miejską i lokalną policję.

(fot. Fiat)
Źródło: (fot. Fiat)

Do mety w miejscowości Siedlisko Morena k. Ełku wszystkie załogi dotarły w doskonałych humorach i podekscytowane rywalizacją na poszczególnych próbach. Wieczorem ogłoszono oficjalne wyniki i nagrodzono zwycięskie drużyny.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Kobiety Lancii”, dowodzona przez alpinistkę, Kingę Baranowską. Po zakończeniu rajdu panie odpoczywały, korzystając z zabiegów SPA i uczestnicząc w zajęciach na temat makijażu i stylizacji.

d1h18b6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h18b6
Więcej tematów