Trwa ładowanie...

Isuzu D-Max - najlepszy pick-up

Isuzu D-Max - najlepszy pick-up
dknzszw
dknzszw

Coraz częściej słychać o planach rychłego wejścia na polski rynek wywodzącej się z Japonii marki Isuzu. Jednotonowy pickup tej firmy o nazwie D-Max został niedawno uznany za najlepszy produkt swojego segmentu w corocznym plebiscycie austriackiego pisma branżowego "4WD Internationales Allradmagazine".

(fot. Isuzu)
Źródło: (fot. Isuzu)

Isuzu znane jest jako dostawca cenionych przez klientów samochodów użytkowych, w tym pickupów. Firma ma swoje oficjalne przedstawicielstwa lub partnerów handlowych w wielu krajach europejskich, takich jak np. Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Francja, Hiszpania, a w naszym regionie: Rumunia, Rosja oraz Ukraina.

Isuzu D-Max to pickup wytwarzany w Tajlandii. W Europie auto można zamówić w jednej z trzech dostępnych wersji kabiny pasażerskiej. Dla klientów przygotowano dwa poziomy wyposażenia oraz silniki wysokoprężne turbo 2,5 (136 KM i 280Nm) oraz 3,0 litra (163 KM i 360Nm).

(fot. Isuzu)
Źródło: (fot. Isuzu)

Na salonie motoryzacyjnym Paryż 2006 Isuzu zaprezentowało model D-Max, poddany gruntownym zmianom modernizacyjnym. W zamyśle inżynierów i stylistów chodziło o stworzenie auta, które łączyć będzie w sobie dynamiczną stylistykę, wysoką jakość oraz dobre osiągi, a do tego wyróżniać się będzie niezawodnością, jako sprawdzony wół roboczy lub pojazd dla entuzjastów jazdy w terenie.

W roku 2007 niezależne jury złożone z artystów, architektów, krytyków sztuki i projektantów z Włoch i kilku innych krajów uznało Isuzu D-Max za najpiękniejszego pickupa na świecie. Nagrodę wręczono podczas specjalnej uroczystości, która odbyła się w czerwcu na Arena Civica w Mediolanie.

Rafał Żaglewski

Źródło: Samar.pl

dknzszw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dknzszw
Więcej tematów