Trwa ładowanie...
d1q1mjj
Hyundai i20 Active i Vision G

Hyundai i20 Active i Vision G

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1q1mjj

Największymi atrakcjami na stoisku Hyundaia podczas salonu samochodowego we Frankfurcie były modele i20 Active oraz koncepcyjny Vision G.

Pierwszy z tych modeli jest nową odmianą Hyundaia z segmentu B. Ma on współzawodniczyć z małymi crossoverami. W porównaniu do zwykłego i20 wersja Active ma nieco zmienione, bardziej zdecydowane rysy. Ponad połowa elementów nadwozia różni się od pierwowzoru. Dodatkowo kierowca i pasażerowie zasiadają wyżej niż w standardowym modelu. Pod maską i20 Active debiutuje doładowany silnik o pojemności 1,0 l. Trzycylindrowa jednostka o bezpośrednim wtrysku paliwa w zależności od wersji rozwija 120 lub 100 KM i katalogowo spalać ma 3,9 l benzyny na każde 100 km.

d1q1mjj

Prawdziwą sensacją na stoisku Hyundaia był koncepcyjny model Vision G. Luksusowe coupe jest nawiązującą do Genesisa wprawką stylistów, przygotowującą markę do zaprezentowania szerszej gamy samochodów z segmentu premium. Samochód wygląda imponująco nie tylko z zewnątrz, ale też w środku, gdzie pasażerów otaczają szlachetne materiały – skóra i drewno. Sercem koncepcyjnego Hyundaia jest silnik V8 o pojemności 5,0 l. Jednostka osiąga moc 420 KM i maksymalny moment obrotowy wynoszący 519 Nm. Auto wyposażono również w zaawansowane elektroniczne systemy bezpieczeństwa.

tb, moto.wp.pl

Ekonomiczne auta w supercenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d1q1mjj

Podziel się opinią

Share

d1q1mjj

d1q1mjj