Trwa ładowanie...

Giełda motocyklowa w czasie COVID-19. Warszawski Bazar Motocyklowy startuje na początek sezonu

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa utrudniają zakupy. Jednak jest dobra wiadomość – pozwalają na działanie targowisk przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. W dniach 10-11 kwietnia 2021 r. odbędzie się pierwszy w sezonie popularny Warszawski Bazar Motocyklowy.
Share
Giełda motocyklowa w Warszawie.
Giełda motocyklowa w Warszawie.Źródło: Warszawski Bazar Motocyklowy
d1ffu85

Warszawski Bazar Motocyklowy to popularna wśród mieszkańców stolicy i okolic impreza. Jest to giełda motocyklowa, na której można kupić używane motocykle i skutery, ale też ubrania motocyklowe, akcesoria, części czy literaturę motocyklową. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć też zabytkowe maszyny, a dodatkowo - spotkać sprzedawców militariów.

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii COVID-19, bazary i targowiska na świeżym powietrzu mogą się odbywać z zachowaniem obowiązujących zasad. Przepisy nakazują, by na jedną osobę przypadało 20 m2 powierzchni, a ponieważ Warszawki Bazar Motocyklowy odbywa się na dużym terenie, to nie jest to problemem. Należy też pamiętać o obowiązku noszenia maseczki (chusty czy kaski już nie są dozwolonymi alternatywami) oraz o zachowaniu dystansu 1,5 m. Na każdym stanowisku handlowym ma być możliwość dezynfekcji rąk.

Warszawski Bazar Motocyklowy odbędzie się w weekend 10-11 kwietnia na terenie Lotniska Bemowo. W sobotę giełda będzie otwarta w godzinach 9:00-17:00, natomiast w niedzielę o dwie godziny krócej, czyli 9:00-15:00.

Giełda motocyklowa w Warszawie. Warszawski Bazar Motocyklowy
Giełda motocyklowa w Warszawie. Źródło: Warszawski Bazar Motocyklowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ffu85

Podziel się opinią

Share
d1ffu85
d1ffu85
Więcej tematów