Trwa ładowanie...

Drifterzy "polecą bokiem" dla WOŚP

Share
Drifterzy "polecą bokiem" dla WOŚP
Źródło: Materiały prasowe
dcug09x

Z okazji zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z garażów swoje pojazdy wyprowadzą drifterzy z zespołu Valvoline PUZ Drift Team. Motoorkiestra z ich udziałem zagra we Włocławku.

Wydarzenie rozpocznie się 13 stycznia o godz. 10:00 na parkingu pod włocławską Halą Mistrzów. Pojawi się na nim komplet zawodników teamu. Od zawodników słyszymy że poza wielką przyjemnością jaką jest przejazd na rzecz WOŚP to cieszą się oni, gdyż jest to jedna z niewielu okazji, by spotkać się całym zespołem poza sezonem.

Największą atrakcją będzie z pewnością występ Marcina Mospinka, driftingowego drugiego vicemistrza Polski 2012. - Miałem okazję się przejechać tą trasą podczas Rajdu Brugmann. Jest ona bardzo widowiskowa i szybka, zaś nawierzchnia sprawia, że opony bardzo dymią, co zwiększa doznania - powiedział kierowca.

Widzowie będą mieli okazję wykupić przejazd na fotelu pasażera z jednym z drifterów. Atrakcję taką wyceniono na 100 zł, zaś uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Orkiestry. Wśród wszystkich pasażerów rozlosowane zostaną również nagrody.

Źródło: Valvoline PUZ Drift Team

ll/moto.wp.pl

dcug09x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcug09x
dcug09x
Więcej tematów