Trwa ładowanie...
ycipk-3825ng

Drifterzy "polecą bokiem" dla WOŚP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drifterzy "polecą bokiem" dla WOŚP
(Materiały prasowe)
ycipk-3825ng

Z okazji zbliżającego się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z garażów swoje pojazdy wyprowadzą drifterzy z zespołu Valvoline PUZ Drift Team. Motoorkiestra z ich udziałem zagra we Włocławku.

Wydarzenie rozpocznie się 13 stycznia o godz. 10:00 na parkingu pod włocławską Halą Mistrzów. Pojawi się na nim komplet zawodników teamu. Od zawodników słyszymy że poza wielką przyjemnością jaką jest przejazd na rzecz WOŚP to cieszą się oni, gdyż jest to jedna z niewielu okazji, by spotkać się całym zespołem poza sezonem.

Największą atrakcją będzie z pewnością występ Marcina Mospinka, driftingowego drugiego vicemistrza Polski 2012. - Miałem okazję się przejechać tą trasą podczas Rajdu Brugmann. Jest ona bardzo widowiskowa i szybka, zaś nawierzchnia sprawia, że opony bardzo dymią, co zwiększa doznania - powiedział kierowca.

ycipk-3825ng

Widzowie będą mieli okazję wykupić przejazd na fotelu pasażera z jednym z drifterów. Atrakcję taką wyceniono na 100 zł, zaś uzyskane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Orkiestry. Wśród wszystkich pasażerów rozlosowane zostaną również nagrody.

Źródło: Valvoline PUZ Drift Team

ll/moto.wp.pl

Aukcje WOŚP na Allegro!

ycipk-3825ng
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3825ng

ycipk-3825ng
ycipk-3825ng