Trwa ładowanie...
ycipk-1pqx90

Do kupienia półtora passata. Zamiast diesla napędza go silnik z LPG

Volkswagen Passat w nadwoziu typu kombi to niezwykle popularny samochód na portalach ogłoszeniowych. Stąd, żeby go sprzedać, trzeba się wyróżnić. Ten konkretny egzemplarz zachwycił internautów, a link do aukcji błyskawicznie obiegł sieć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Passat z przyczepką na sprzedaż
Passat z przyczepką na sprzedaż (allegro.pl, Fot: ID ogłoszenia: 7101652227)
ycipk-1pqx90

Sprzedający oferuje bowiem nie jednego, a półtora passata. Do samochodu dołącza przyczepkę wykonaną na podstawie takiego samego, czerwonego kombi. Powstała w 2017 roku jako projekt zaliczeniowy pracy inżynierskiej i ma wewnątrz ok. 2 metry długości. Podobno można w niej spać. Na uwagę zasługują też zachowane tylne drzwi i relingi, które pozwalają na instalację małego bagażnika dachowego.

allegro.pl
Podziel się

Nawet gdyby nie przyczepka, passat się wyróżnia. Pod maską ma silnik 1,8 turbo z chipem na dodatkowe ponad 30 KM oraz instalacją LPG. Właściciel zamontował też lepsze hamulce. Samochód ma bogate wyposażenie topowej wersji highline, w tym tapicerkę z alcantary, nawigację i reflektory ksenonowe.

ycipk-1pqx90
allegro.pl
Podziel się

Samochód jest do obejrzenia w Bytowie, w województwie pomorskim. Cena? 12,5 tys. zł. Chyba można spokojnie powiedzieć, że to najtańsze półtora passata na polskim rynku.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pqx90

ycipk-1pqx90
ycipk-1pqx90