Trwa ładowanie...
dhz16kr

Dakar: Przygoński pełen optymizmu przed startem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dakar: Przygoński pełen optymizmu przed startem
(Michal Piesciuk/newspix.pl)
dhz16kr

Ekipa Orlen Team jest już w Rosario, gdzie przygotowuje się do startu w Rajdzie Dakar 2014. Park serwisowy powoli się zapełnia, a zawodnicy sprawdzają swój sprzęt. Jednym z zawodników, z którym polscy kibice wiążą największe nadzieje jest Jakub Przygoński. Nasz motocyklista jest w bojowym nastroju i już nie może się doczekać startu.

Polacy w Rosario spotkali swoich starych znajomych, którzy jednocześnie są ich rywalami. Wszyscy na razie skupiają się na odebraniu sprzętów z portu, sprawdzenie czy maszyny są sprawne i gotowe do przejścia odbioru technicznego.

Motocyklista Jakub Przygoński jest jednym z naszych faworytów do sukcesu w tegorocznym Rajdzie. Członek Orlen Teamu jest optymistą przed zbliżającym się wielkimi krokami startem.

- Mój motocykl jest bardzo dobrze przygotowany. W sobotę zostały nam ostatnie testy. Rozmawiałem z moim hiszpańskim mechanikiem, z którym współpracowałem cały rok. Zobaczymy, jak wszystko się ułoży. 50 proc. zależy od motocykla, 50 proc. ode mnie. Te dwa elementy muszą się zgrać. Trzymajcie za mnie kciuki - zaapelował Przygoński do kibiców.

dhz16kr

Podziel się opinią

Share

dhz16kr

dhz16kr