Trwa ładowanie...
d4lp7g3

Bentley Flying Spur W12 S: elegancki sprinter

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bentley Flying Spur W12 S: elegancki sprinter
(zdjęcie producenta)
d4lp7g3

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu zadebiutuje Bentley Flyin Spur W12 S. Auto będzie w stanie osiągnąć zawrotną prędkość 325 km/h.

Jest to wynik lepszy o 5 km/h od dotychczasowego Flying Spur W12. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 4,5 s, tym samym poprawiono ten parametr o 0,1 s. Pracujący pod maską 6-litrowy silnik charakteryzuje się mocą 626 KM (+10 KM) i maksymalnym momentem obrotowym 820 Nm (+20 Nm).

 (fot. zdjęcie producenta)

Inżynierowie zdecydowali się nie tylko zwiększyć moc, ale też zmodernizować podwozie i zastosować bardziej wydajne hamulce (opcjonalnie ceramiczne z polakierowanymi na czerwono lub czarno zaciskami). Samochód nie jest lekki - jego masa własna to 2 475 kg.

 (fot. zdjęcie producenta)

Flying Spur W12 S posiada kilka wyróżniających go elementów stylistycznych - czarne, błyszczące wstawki w atrapie chłodnicy czy osłonach reflektorów, 7-ramienne, 21-calowe felgi i przyciemnione tylne światła. W utrzymanym w ciemnej kolorystyce wnętrzu znajdziemy wstawki z włókna węglowego, pikowaną skórę i haftowane oznaczenia na zagłówkach.
Sprzedaż nowego Bentleya ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

ll/WP.PL

d4lp7g3

Podziel się opinią

Share

d4lp7g3

d4lp7g3